Arkadaşlar, ben şu an için askerliğini yapan bir gencim. Askerdeyken gaza gelip Note 4 cep telefonu aldım ve 1 mayıs itibariyle telefonumu kaybettim. Askerde olduğum için yasal işlem başlatamıyorum. Bu yüzden yasal yollarla telefonun bulunması neredeyse imkansız. Ama farklı yollar da var diyorlar. Ne yapabilirim? Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, fotoğraf baskısı almak için hem normal yazıcı hemde fotoğraf yazıcısı olan bir model arıyorum. Araştırmalarımda tam bir sonuç alamadım. Yani işte bu yazıcıyı kullanıyorum ve süper fotoğraflar çıkartıyor aynı zaman da da normal yazıcı olarakta kullanıyorum diye yorum yapan hiç göremedim. Benim sizin yardımınıza ihtiyacım var. Mümkünse öneride bulunabilirmisiniz?

http://www.gold.com.tr/canon-maxify-mb5050-faks-fotokopi-tarayici-wi-fi-yazici_u?gclid=CjwKEAjwo5OpBRDU64qO07OXq00SJADn5hYnllN7Zs0bN3h7BpXjfGj_s_MUxyWcadGdcVjFS6YzDBoC0xvw_wcB
Bu benim bulduğum bir yazıcı işimi görürmü acaba? İyi teknoseyirler millet 🙂

Canon Maxify MB5050 Faks/Fotokopi/Tarayıcı Wi-Fi Yazıcı

Canon Maxify MB5050 Faks/Fotokopi/Tarayıcı Wi-Fi Yazıcı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 4 Lollipop güncellemesi hakkında artık kimse konuşmuyor. Gelmicek herhalde 🙂 Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Teknoseyir,

Yeni sosyal sisteme dönmeniz gerçekten çok yerinde bir karar, hizmetinizide ücretli hale getirmek tartışılmaya açık bir konu değil. Yeterinde kaliteli bir hizmet sunuyorsunuz ve buda ücretli olmalıda.

Beni yanlış anlamanızı istemem ama bir öneri sunmak istiyorum :

Mesela yukarıdaki yaptığınız menünün hover drop durumunu 2 saniye yapmışsınız. Bunu daha hızlı yapmanızı öneriyorum veya hover ile değilde tıklama ile çalışması daha iyi olabilir.

Hover ile çalışırsa ve hızlı yaparsanız.;
İnternet kategorisinin üzerine geldiğim zaman açılmasını beklemeden direk tıkladığım zaman kategorinin içine giriyor. Ama sonra anlıyorum ki aşağıya menü açılıyor ve ordan seçeneklerden ulaşmak istediğime daha hızlı ulaşabilirim.

Tıklama ile çalışacaksa;
İnternet kategorinin üzerine gelip tıkladığım zaman en azından direk ordan incelemeleri görüp ordan direk incelemeye gidebilirim.

Tekrar teşekkürler böyle bir kaliteli hizmet sunduğunuz için. İyi çalışmalar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap