TTNet'in yüksek fiyatlı paket satma çalışmaları sinir bozucu. Az önce aradılar, mahallede yapılan çalışma sonrası verecekleri hız 100 Mbps'ye kadar çıkmış. Benim kullandığım 84,5 liralık 16 Mbps'e kadar olan hızı 114 lira karşılığında 35 Mbps'e çıkarmayı teklif ettirler. Aylık kullanımım minimum 900 GB indirme, 100 GB yükleme. Bir de tehdit eder gibi paketinizi yükseltmezseniz gün içinde hızınız yavaşlayabilir demiyorlar mı kayıt filan demeyip küfredesim geliyor. Bulunduğum bölgeye önceden diğer şirketler abonelik vermiyorlardı altyapı sorunundan dolayı, umarım yeni çalışmadan sonra diğer şirketlere geçiş yapabilme imkanım olmuştur. Sözleşme bitince kurtulmak gerek kan emicilerden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Disco Elysium'um Türkçe olması için biraz daha bekleyeceğiz sanırım.

https://internationale.zaumstudio.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 30

Spoiler verme!!!

SPOILER KOMBAT: EĞER YERSEN ÖLÜRSÜN!

Dünyayı spoilera boğarak yok etmek isteyen Doktor Spoiler'a karşı verilen amansız bir savaş! Kanalımıza abone olmak için: https://goo.gl/HGG6Jh Bize destek o...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Denemek isteyen arkadaşlar olabilir. Deneyen arkadaşlar sonradan bilgi verirlerse güzel olur.

Edit PSN Linki: https://store.playstation.com/en-my/product/UP1001-CUSA16990_00-ASIA000000000000

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce twitterda denk geldiğim bir flood. Özeti, '' Param var, Gılgamış filmini yapacağım '' diyen sahte bir yapımcının yapım şirketlerini 2004-2005 yıllarında 1 milyon dolar dolandırması. Bildiğimiz senaryolar her daim bu ülkede yer alıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • kei @kei

    Böyle zengin taklidi yapıp tokatçılık yapan çok hikaye var. Sanırım zenginlere karşı davranış şeklimizdeki trickleri iyi okuyup bu işe girişiyorlar.
    Geçen sene de zengin taklidi yapıp amerika'da bankaları ve kişileri dolandıran ve lüks bir hayat yaşayan Rus bir kadın ortaya çıkmıştı.

Ada : Zombilerin Düğünü filmi YouTube üzerinde yasal olarak izlemeye açılmış. Yıllar önce bir dizinin film dükkanı sahnesinde bahsedilmesi ile haberim olup izlemiştim. Yıllar sonra tekrar izlediğimde bütçesi, çekim tekniği, senaryosu ve kurgusu itibari ile B-sınıfı film olarak kendine yer bulsa da beğendiğim bir yapım olmuştu. Bence parodi adını karşılayan bir film olarak fazla ciddiye alınmadan güzel vakit geçirilecek bir yapım olmuş. Absürt filmler arasında amatör bir anlayış ön plana alınarak çekilmiş bu film bence günümüz Türk Korku filmlerine göre korku kategorisini daha çok hak ediyor. Uzun lafın kısası B-sınıfı filmlere ilgi duyuyorsanız seyirlik güzel bir film.
https://www.youtube.com/watch?v=JllPWSV4mHY

Ada: Zombilerin Düğünü | FilmLoverss x Kutsal Motor Sunar: Vizyon

2010 | 77' Türkiye sinemasının ilk zombi istilası filmi, Ada: Zombilerin Düğünü Kutsal Motor'da. Murat Emir Eren ve Talip Ertürk'ün yönetmenliğinde korku-kom...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir paranın pul olma serüvenine örnek... 2014-2020.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun süredir kullandığım g300s farenin çift tıklama sorunu yaratması bayağı can sıkıcı bir hal aldı. Temizleme ve farklı tuşlara atama yapma çare olmadı ben de kablosunu söküp daha önce kullanıp kablosu kopan g300s'e takdım. Çift tıklama sorunundan böylece kurtuldum. Kablonun bu kadar kolay çıkarılıp takılabilmesi güzel, fare için ek masraf yapmaya gerek kalmadı. Ancak elimde eski bir fare olmasaydı garanti ile uğraşmaktan ziyade gidip ucuzundan kablosuz fare alıp kurtulacaktım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14