Aspire 3 A315 model dizüstüm var, depolama için sata ssd takacağım. Sata kablosunu buldum, fakat ssdyi sabit tutacak bracket denilen sabitleyiciyi bulamadım. Buraya bant gibi bir çözüm düşünüyorum. Farklı bir çözüm fikri olan var mı ?
#TeknoYardım #TeknikDestek #Bilgisayaryardim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Telefonda doubleh3lix jailbreak vardı (iphone 6 İOS 10.0.1). Dün tweak yükleme-kaldırma yaparken yükleniyor ekranında kalıyordu, telefonu yeniden başlatmam gerekiyordu. Biraz önce telefon yeniden başlattı kendini. Doubleh3lix'e tıkladığımda açılıp hemen kapanıyordu. Telefonu yeniden başlattım Apple logosunda takılı kaldı. Power+home tuşu ile yeniden başlatıyorum sonuç aynı.

Apple logosunda kalıyor ama telefon aslında açık. Numaramı başka bir telefondan aradığımda karşıdaki kişide çalma sesi geliyor ama benim telefonda hala apple logusu var(çalma sesi gelmiyor). Home+power ile reset atayım dedim ekran görüntüsü alma sesi geldi. Bilgisayara bağladım, bağlantı kurulma sesi geldi. Telefon şuan Apple logosunda fakat bilgisayardan fotoğraflara erişebiliyorum ve impactorda telefon gözüküyor Bunu nasıl düzeltebilirim ?
#Apple #iPhone #TeknoYardım #jailbreak

BeğenFavori PaylaşYorum yap