İyi günler ;
Aralık ayı sonunda almış olduğum masa üstü bilgisayarımı evlenip 1+1 eve taşındığım için satmak zorundayım (Eşim den playstationa izin çıktı sadece :)).
Oyun amaçlı ama az yer kaplayacak şekilde topladığım mini itx bilgisayarımın bütün parçalarını vatan bilgisayardan aldım ve faturaları mevcuttur. Ancak saklayacak yerim olmadığı için kutularını atmak zorunda kaldım anakartın ekstra bağlantı kabloları da elimde. MOdüler güç kaynağı ve güzel bir montaj ile kasa içi hava akşını çok iyi ayarladım. Herhangi bir ısınma veya ses problemi bulunmamaktadır.
Sıfır piyasa fiyatı yaklaşık 3650 tl
İzmir içi elden satış olacaktır, takas düşünmüyorum.
donanım ise ;
Gigabyte H97-N WiFi anakart <<<<<
Intel core i5 4460 3.2 ghz 6mb işlemci <<<<
Kingston 16 gb (2*8) Hyperx Beast DDR 3 1600 mhz CL^xmp bellek <<<<<
Asus GTX 770 2gb Ekran Kartı <<<<<<<
Cooler master elite 130 mini itx siyah kasa <<<<
cooler master v750 gold modüler güç kaynağı <<<<

#akış #ikinciel

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-cok-temiz-6-aylik-canavar-mini-itx-masaustu-216970598/detay/

Çok temiz 6 aylık canavar mini atx masaüstü - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 216970598

Çok temiz 6 aylık canavar mini atx masaüstü - Toplama Masaüstü Modeller ilanları alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

P.T. ile aklımızı başımızdan alan olası Guillermo del Toro ve Norman Reedus buluşması tamamen iptal edilmiş.IGN'de ki habere göre Konami yeni bir Silent Hill planları dahilinde olmadığını belirtmiş ve P.T. PsStore'dan kaldırılacakmış.
#silenthill #konami #akış #oyun
http://www.ign.com/articles/2015/04/27/silent-hills-has-been-officially-cancelled?abthid=553e5c16d2d6321d5c000006&utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook

Silent Hills Has Been Officially Cancelled - IGN

The Silent Hills project featuring Norman Reedus "will not be continued".
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaşım 30+ olmasına rağmen twitch’de günlük bir saatten fazla zaman geçirmeye başladım. Gerek zaman gerekse maddi olarak her oyuna el atamıyoruz, twitch bu noktada güzel bir opsiyon oluşturdu.
Teknoseyir ailesi açısından gerek yoğunluk, gerek zaman getiri dengesi olarak verimli olmayacağı için canlı yayın yapmamanızı anlıyorum. Ama barındırıcı olarak varolsanız harika bir kanal ortaya çıkabilir. Sizin zamanınızdan mümkün olduğunca az çalarak ama kalite süzgeçinizden geçmiş yayıncılar tadından yenmez gibime geliyor. Arada bir sizleride kamera karşısında oynarken görsek fena da olmaz hani :).
İyi günler..
@gamsizm @leventp @nuguryurtsever @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Halen Wow oynayan kaldıysa eski dost Gruul'un yeni kombatı..
https://www.youtube.com/watch?v=vhGRKsCcRg0&feature=youtu.be

Black Rock Foundry Gruul heroic mod Türkçe anlatım

BRF'nin ilk bossu eski dost Gruul kombatını dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık umarım yardımcı olabilmişizdir. şimdiden iyi droplar..
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkesi kanalıma bekliyorum arkadaşlar, eski kafa sesli oyun mecmuası olacak ama hastalıktan ses tecrübemiz kötü başladı diğer örneklerde düzelecektir. Yani benim umudum da bu yönde 🙂 eski oyunları da toplamaya başladım 95 - 00 arası bolca oyun serisi planlıyorum umarım hoşunuza gider.
Ateş.

https://www.youtube.com/channel/UC0RQwfW_Zkmi1_SG9UiRBaA

90'lar Çocuğu

Commodore 64 ve kara kutu ile başladığım oyun hayatım nes'in ardından 94 yılında pc ile tanışmam ekseninde devam ederken hiç gameboy sahibi olamamanın eksikl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap