Paylaş Paylaş

Logitech G502 Yenilendi / G502 X Plus Kablosuz Fare İncelemesi

Logitech'in başarılı oyuncu faresi serisi G502, yenilendi. Artık kendi anahtarlarını kullanan Logitech, G502'nin tasarımını da iyileştirmiş. G502 X olarak isimlendirilen bu serinin Plus modelini inceledik. RGB ve kablosuz olan bu model, ağırlıklarını da atmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hakkı @godaman

  Tık problemi olmayan logitech yok. 10'dan fazla Logitech G ürünü kullandım arıza yapmayanı yok. G604 mouse var 1 yıl kullanmadım 1 yıl doldu sol tuş bozuldu. Garanti süresi 2 ay geçtiği için elimde kaldı. https://www.youtube.com/watch?v=JVlhNlZWTuw videosuna bakarsanız G502'de de tık sorunu var. "Bir daha Logitech alırsam beni" diye başlayan bir cümle kurdum ki devamını siz getirin.

  Kullandığım Logitech ürünleri
  logitech g613 klavye - tuş sorunu. çöp oldu duruyor. garantiden yerine farklı bir model gönderdiler kardeşime verdim.
  logitech g710+ klavye - tuşları sağa sola savruluyor. kardeşime verdim o da birine hediye etti.

  logitech g432 kulaklık. - eski ürün olduğu için ne sorun olduğunu hatırlayamadım.
  logitech g930 - usb dongle sürekli temassızlık yapıyordu. oyuna girerken kulağınız cazır cuzur sesleriyle bayram ediyordu. lanet ürün.

  logitech g300s mouse - en bilinen modellerden biri. sol tuşu çift tıklama sorunu var.
  logitech g305 mouse - kardeşim kullanıyor. benzer şekilde sorunlu mouse. yurtdışı garanti yenisini yolladı.
  logitech g603 mouse - şuanda oyunlarda kullandığım mouse. orta tekeri arada tekliyor. en dayanıklı ürün bu çıktı.
  logitech g604 mouse - çok tuşu var diye aldım. gamsız'ın tekeri sağa sola yatırma özelliği de var. şarzı uzun gitsin dedim. çin malı switchleri bozuldu. garanti süresi de geçti. çöp oldu.n11'den 130 liraya 2 switch aldım lehimledim. çalışmayan düzeldi çalışan tarafı bozdum.

  belki hatırlamadığım ürünler vardır. her alınan üründe sorun yaşanır mı arkadaş?modellerin adını internete yazın yanına "problem" kelimesini ekleyin sorunları göreceksiniz. logitech alacak adamın kafasına selamlarımı iletirim. özellikle gaming modelleri.