Xiaomi Taşınabilir Akıllı Termal Vakumlu Termos - Xiaomi Youpin Kiss Kiss Fish MOKA

https://www.youtube.com/watch?v=KjiCMbk8nPc

Xiaomi YouPin ne derseniz?

MiHome
Yeelight
Huami
Xiaomi
Mijia
Viomi
Zhimi
ZMI
1moredesign
YouPin
Kiss Kiss Fish, SOOCAS, SOOCARE gibi Xiaominin alt markalarından birisidir.

Xiaominin çinde bir yardım destek fonu(Kitle fonu, CrowdFunding) bulunuyor YouPin oluşumu da Xiaominin Kitle Fonlamalarından birisi, Tıpkı diğer büyük markaların olduğu gibi yani bir nevi kickstarter, indiegogo vb benzerleri gibi düşünebilirsiniz. Gerek şirketin kendisi, gerekse tasarımcılar bir fikir ortaya sunar ve sonra beğenilen ürünler firma tarafından ortaya çıkarılır. Fikir sahibi kişiler tüm marka haklarını Xiaomi ye verirler. Bunun için birşey ödüyorlar mı firma olarak bilmiyorum. Genelde firma bünyesine giriyorlar ama 🙂 Daha sonra bu ürünler ortaya çıkar bazısı Direk yeni bir alt marka olur bazısı ise Mijia Yeelight MiHome gibi markaların altında Ürün olarak yerini alır.

Videoların açıklama kısmını okuyarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Harun. @ht

  çok dikkat çekiyorsun spam yapma

  • DRTOLGA @platinium08

   Spam olmuyor hocam Bunların hepsi inceleme, Burada boş beleş yazı paylaşmıyorum. Alt altta gereksiz yorum yapıp flood yapmıyorum. SPAM olması için aynı içerik veya boş içerik olması gerekir. bence siz spamın tanımını öğrenin sonra insanlara akıl verin.

   Spam, bir mesajın çok fazla sayıda kopyasının, internet üzerinden bu mesajı almayı beklemeyen ve istemeyen farklı kullanıcılara gönderilmesine denir.

  • giovanni @gio

   @platinium08 Spam değil flood, onu da yapma spam da yapma.

  • DRTOLGA @platinium08

   @gio Öncelikle Attığım içerikler birbirinden farklı içerikler hiçbirini tek konuda toplayamazdım farklı Ürünler Zaten 5 adet kulaklığı 1 incelemede toplayarak bu konuda ki hassasiyetimi belli etmiş oluyorum.

   Ayrıca flood dediğimiz tabir boş içerik başkasına söz tanımadan sürekli kendi konusunu yukarı çıkarma veya sürekli konuşma gibi tabirleri ifade eder. YANİ FLOOD da olmuyor. Site Kuralları gereğince yaptığım bir yanlışta yok. Yönetim uygun görmezse uyarır. Burası teknoloji forumu ve bende inceleme paylaşıyorum? İlk defada paylaşmıyorum. İlk defa siz geldiniz. Demek ki siz harici Spamı da Flood uda bilen bir grup duruyor karşımda 2 sinide yapmıyorum.

 • DRTOLGA @platinium08

  Teknoseyir Kurallarınca Aynı kullanıcı Birden fazla inceleme paylaşamaz veya günlük en fazla 3 içerik paylaşabilir gibi bir kuralda yok.

Bu ürünle ilgili tüm incelemeler