Voice Dream

Merhabalar. Bu yazıda sizlere "nasıl sesli kitap okuyabilirsiniz?" problemine bir çözümü olan bu uygulamayı size tanıtacağım. Öncelikle bu yol ücretlidir. Tabiki ücretsizler de var ancak uğraştırıcı onları da ileride anlatmaya çalışacağım.

Buraya tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz.

uygulamanın ücretsiz sürümünden deneye bilirsiniz. Ben size tüm sürümdeki özelliklerini anlatıyorum: Amaç: doc, pdf, epub vb. formattaki belgelerimizi sesli okumak. Nasıl: Programa istersek google drive vb. gibi bulut hesaplarımızı giriyoruz ve belgelerimizi indiriyoruz. İndirdiğimiz belgeleri program içindeki sentezleyiciler sayesinde bize okuyor. Türkçe olarak iphone'umuzun içindeki yelda varsayılan olarak geliyor. ek olarak ise ipek ve filiz sentezleyicileri parasıyla sizi bekliyor. 🙂
Özellikler:
+ Sentezleyicimizin dakikada okunacak kelime sayısı, ses kalınlığı ve ses yüksekliğini varsayılan olarak yada belgeye özel ayarlayabilme.
+ Belgelerimizin üstünde ayarladığımız dakikada okunacak kelime hızına göre süresi yazıyor.
+ Belgede nerde kaldıysak ordan devam ediyoruz.
+ Fazla fazla pahalı değil bir kere alınacak sonuçta.
+ Metine işaret koyma gibi oyuncakları da var.
+ Telefonunun hafızası yettiği kadar kitap indirebilme.
+ Arka planda okumaya devam etme.

Android uygulamasıda burada, ama kullanmadığım için bişey diyemeyeceğim.

İleride bu sesli kitap okumayı siz elle nasıl yaparsınız bunuda anlatacağım. Ama eğer ben uğraşmak istemiyorum derseniz alın geçin çok pahalıda değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler