Tayasui sketches

#Tayasui #sketches çizim proğramı:

-o-Resim 1-o-

Çizim yapmak için dijital proğramlar artık çok geliştiler ve çok pratik bir şekilde hayalinizdeki tasarımları çizme şansı veriyorlar. Tabiki sanatım her alanı olduğu gibi bu alanda pahalı araç gereçler istiyor. Bu yazıda cep telefonunuzdan basit bir stylus kalem ile çizim yapabileceğiniz bir proğram tanıtacağım.
Proğram aslında basit bir arayüze sahip, aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde bir arayüzü var şimdi öncelikle ücretsiz sürümdeki özelliklerinden sonra ise paralı sürümü ve fiyatlarımdan bahsedeceğim.
Ücretsiz olan sürümde toplamda beş araç bulunmakta bunlar ; uçlu kalem, tükenmez kalem, asetat kalem, suluboya fırçası, silgi sonda gördüğünüz siyah kutu ise renk seçme aracı.

Uygulamanın en güzel yanı suluboya efekti çok başarılı olması ve basit arayüzü. Bu sayede tasarıma odaklanıp milyon tane tuşla uğraşmıyorsunuz.
Uygulama ekranında iki parmakla klasik zoom hareketini yaparak resmi yakınlaştırıp ayrıntıları ile çizim yapabiliyorsunuz

-o-o Resim 2 -o-

Gelelim paralı versiyona paralı versiyonda yeni beş adet araç geliyor. Bu araçlarla çizim kaniliyetiniz artıyor ve daha farklı efekler ve çizimler çıkarabiliyorsunuz.

Uygulama ekranında sağ üst köşede bulunan alt alta üç çizği olan bir simğe var ona tıkladığınızda layers yanı katmanlar açılıyor ( bu özellik için ücretli versiyon gerekli ) çok sayıda katman açarak profesyonel çalışmaları kolaylıkla yapabiliyprsunuz.

Katmanların şeffaflık gibi ayarlarını katmanların yanında olan dişli şeklindeki butona tıklayaral rahatca ayarlayabilirsiniz.

Uygulamanın ipad versiyonuda bulunmaktadır araçların dağılımı, ekran kullanımı şu şekildedir:

Son olarak fiyatlardan bahsedeyim. Pro versiyonu 12.99₺ ayrı almak isterseniz pro versiyonun içinde gelen araç,layer ve stylus kalem basınç özeliklerini her biri 5.49 ₺ den ayrı ayrı alabiliyorsunuz.

Uygulama İOS platformunda var sadece ve boyutu 67.3 Mb ve indirmek için linki
https://appsto.re/tr/3eQqM.i

#akış #KonuDışı #App #İOS #UygulamaTavsiye #inceleme #Draw #çizim
Alıntı: http://www.eskizlerim.com/2015/08/tayasui-sketches-cizim-program.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler