Energizer Kitap Okuma Feneri

Feneri-Daha doğrusu ışığı-5 ay önce Hepsiburada'dan indirimde 25 liraya almıştım. Normalde 85 liradan satılıyormuş fakat 5 aydır indirimde olduğunda doğal fiyatı da bu sanırım.

Ben ürünü akşamları serviste kitap okumak için almıştım. Daha önce de yazdığım gibi serviste araç içi ışıklar kapalı tutulduğundan almak zorunda kalmıştım. Şimdi artık günlerin uzaması sayesinde ihtiyaç kalmadığından bir sonraki kışa kadar rafa kaldırmadan önce incelemesini yapayım dedim.

Işığın üzerinde bir tane tuş bulunuyor. Buna arka arkaya bastığınızda ışığı açıyor, azaltıyor ve kapatıyorsunuz. CR2032 tip pil ile kullanıyor. Çok aşırı kullanmadım gerçi fakat içinde gelen pili henüz bitmedi. Pili bir vidalı bir kapağı sökerek değiştiriyorsunuz.

Ürün sağlam. Bir defasında katlıyken kapağı yanlışlıkla aşırı zorlamama karşın bir şey olmadı. Boyun diyebileceğim ara kısım ayarladığınız şeklini koruyor. Kitaba kıstırılan kısmı çok sert davranmadıkça kitaba zarar vermiyor. Öyle ki ışığı Can Yayınlarının minikitaplarıyla bile kullanabildim. (Onların sayfaları çok daha ince oluyor) Işığı beyaz renk.

Ağırlık ve boyut olarak çanta içinde önemsiz denilebilir. Şöyle söyleyeyim çantanın içinde sadece ışık olsa çanta boş mu dolu mu anlamazsınız. Katlayıp çantanın içindeki göze koyunca bir sonraki kullanım için alana kadar hiç fark etmedim diyebilirim.

Üründen memnun kaldım. Tavsiye ederim. #akış #kitap #energizer

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler