Anker SoundCore Pro 25W Bluetooth Hoparlör

Bir süre önce evde kullanmak için bir Bt hoparlör arayışına girmiştim. Bu maceramda pek çok markaya rastladım aralarından fiyat performans olarak en başarılı olan SoundCore Pro modelini almaya karar verdim. 100 Dolar fiyatı var ancak ben alırken 270 Tl idi şu sıralarda ise 340-350 civarında geziyor.

Kutu bu şekilde, içinden dökümanlar, garanti belgesi, cihaz ve 50 Cm bir Micro USB kablo çıkıyor.

Malzeme kalitesi

Cihazın üst ve alt kısmı kadifemsi dokuya sahip, ızgara ise metal ve sağlam hissettiriyor. Cihaz hem ağır hem de iyi malzeme kalitesine sahip olduğu için güven veriyor.

Cihazın üzerinde 5 adet tuş bulunuyor soldan sağa şekilde sıralarsak; Açma-Kapama, Ses kısma, Durdur/Başlat, Ses yükseltme, Bluetooth kapatma/açma.

4 Adet Led ile şarj seviyesini görebiliyoruz.

Bağlanma ve bağlanabilirlik

Burada Bt 4.2 teknolojisini kullanıyoruz ek olarak NFC’ye de sahibiz ancak benim telefonumda desteği olmadığı için kullanamadım.

 

Bağlantı Noktalarına gelirsek cihazda IPX4 sertifikası olduğu için portları örten bir kapak mevcut ve sıkı sıkıya oturuyor.

Gelelim ses kalitesine, bu ürünü almaya karar vermemdeki en büyük etken ses kalitesi oldu çünkü fiyat bandındaki rakiplerinden hem daha güçlü hem de daha kaliteli bir ses veriyor. Midler ve tizler gayet güzel Basslar ise güçlü bu ses 4 tane aktif ve 2 adet pasif driver sayesinde üretiliyor.

 

Şimdi gelelim pil performansına. Cihazda devasa 8000 mAh bir batarya bulunmakta ve 18 saat müzik çalma iddiası var ki bunu başarıyor, şarjı hem bitmiyor hem de hızlı doluyor. 5V 2A giriş ve çıkışa sahip. Yanlış okumadınız çıkış dedim çünkü cihazı bir Powerbank olarak da kullanabiliyorsunuz ve bu çok güzel bir özellik.

Sonuç değerlendirme ve fotoğraflar

Ben bu cihazdan çok memnun kaldım verdiğim parayı sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum, benim gözüme gözüken tek eksisi TWS desteği olmaması yani bu cihazdan bir adet saha alırsak birbirlerine bağlayamıyoruz maalesef.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler