Android Tv Box almak istiyorum,aklımda Mi Box 3 var.Önereceğiniz başka ürünler var mı?Sizce içinde Android Tv olan cihazlar mı daha iyi yoksa modlanmış Android olanlar mı?Ayrıca air mouse önerilerinize de açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Korsan odaklı tüketim varsa telefondan devşirme kutular var. Onlar o işlere daha uygun. TV uygulamaları, standart kullanım vs. işini görecekse en düzgün modellerden biri şuan.

 • Joe @joe

  Android tv os mu istiyorsun yoksa android mobil işletim sistemli mi ? Android os olsun dersen youtube ve netflix 4k izleyebilirsin diğer türlü 480p ve 720p oluyor netflix. Kutu olarak da mibox 3e alternatif m8s pro w tavsiye ederim.

 • Joe @joe

  MECOOL M8S PRO W Android 7.1 TV Kutusu Amlogic S905W CPU Quad Core 2 GB RAM DDR3 16 GB Akıllı TV Kutusu 2.4 GHz WiFi 4 K H.265 Set Üstü kutu
  http://s.aliexpress.com/2YNjIJ3a?fromSns= xiaomi ile aynı spec. Baya da uygun fiyatlı. Bende bunun tv os olmayanı var. Çok memnunum. Ben aldıktan 1 hafta sonra bu çıktı şansıma 😁

  • modcasa @modcasa

   @zalades Tam olarak anlayamadım tv os olmayan cihazlarda netflix en fazla 720p mi oluyor?Önerdiğiniz cihaza da bakacağım teşekkürler.

  • Joe @joe

   @modcasa 480p oluyor. Lisans olayından dolayı. Youtube ise 720p-480p. S912 gibi güçlü işlemcisi olursa youtube 1080p ye kadar çıkabiliyor ama netflix 480p yi geçmiyor. O yüzden android tv oslu sistem al. Önerdiğimde sesli kumanda komut verme de var.

 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  hiç bir sorun yok, o videoya bakarsan alet çöp zaten... @daghanoksuzoglu82

 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  @modcasa mibox iyidir hoştur. tek gıcık bir yanı var, kumanda eşleştirme diye bi durum var. mesela cihazı gece kapattın ( fişini çektin) sabah açtığında kumandayı cihaza yaklaştırıp 5-10 saniye beklemen gerekiyor. ya da 3-4 saat cihazı kullanmadın, gene aynı şeyi yapmak zorundasın. yani en azından benim cihaz böyle. sorun olmayabilir ama eline kumadayı alıp koltuğa uzanıyosun, haydaa 🙂 kumanda çalışmıyor, kalk eşleştime yap 😀 bir de ilk aldığımda cihaz güncelleme var uyarısı verdi. ama ben yapmadım. sonra cihaza bir çok korsan apk uygulama kurdum, hepsi de kuruldu ve çalıştı. bir de dik ekran çalışan instagram vs. uygulamaların yatay olarak çalışabilmesi için gereken bir yatık ekran uygulamasını da apk dosyasından kurdum. sonuçta kullandığın tv yatay durumda. sonra cihaza format atmam gerekti. format attım, bir de güncelleme yaptım. cihaz tamamen apk uygulama kurulamaz duruma geldi. ( mesela mozilla firefox'u apk ile kurabiliyosun ama ekranı yatık hale getirme ya da krsan tv uygulamarı kurulmuyor). ondan dolayı alırsan güncelleme yapma
  bir getirisi yok ama çok şey götürüyor. ayrıca sakına da çin malı o dandik box'lardan alma.