#samsungJ7Pro hakkındaki düşünceleriniz nedir? Ekranda morarma ve zamanla parmak izi okuyucusunun sapıtması gibi sorunlar dolaşıyor etrafta. Fiyatını hakeder mi etmez mi billmiyorum ama genel olarak benim hoşuma giden bir cihaz, almak gibi bir düşencem var fakat ekran morarması ciddi bir sorun, duyan; gören; yaşayan var mı? #akış #samsung #j7pro

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @mkyb

  Fiyatına göre fena değil ama alacaksan ithalatçı garantili olanı al. Hem 100 lira daha ucuz hemde 32 GB. 16 GB hafıza ileride sıkıntı yaşatır.

 • Orcun @orcun

  Ekran superamoled görünüyor. Dandik tft ekran değil gibi, parmak izi s7 gillerde mesela soyuluyor ondan sonra firma da sen soydun deyip garanti dışı bırakıyordu. Burada öyle birisi vardı, bunun tasarımda s7 gillere benziyor. Fena değil 1500 liraya samsung ve verdiği donanım güzel. Pil güzel 3600 mah, tamam şayomi bilmemne bu paraya elbet iyisi vardır da donanım olarak, işte marka olunca pek cihaz kalmıyor. İşyerinde birinde j7 serisi cihaz var ama kullanıyor bayadır bir sorun duymadım. Ama hangi modeli bilmiyorum, j7 de + olanı, prime olanı, max olanı, pro olanı vs. vs. dolu modeli var.

 • Dopamine @dopamine

  Xiaomi düşünmezmisin o paraya ?

 • Cactus Man @cactus-man

  xiomi ve huawei de var aklımda ama hepsinde hoşuma gitmeyen bir yön var, ama bu j7 pro nedense tam tamına uyuyor bana, hepsiburada da 32gb samsung garantilide var satdece ois yok onuda bu segmentte beklemiyorum zaten. Tam kafamda kesinleştirdim ki şikayet var da tonla ekranda mor lekeler oluştuğuna dair şikayetler gördüm.Nadiren bir cihaza içim ısınıyor böyle zamanında da lg g2 ye böyle ısınmıştım 😀

 • R.D. @rdr

  Ekranda morarma sorunu oluyor ve servis tamiri için para istiyor. Birinci elden tecrübe, iş arkadaşım aldı eşine. Turkcell'den resmi Samsung Türkiye garantili, faturaya ek. Üç hafta kadar sonra ekranın bir bölümü morardı. Servise verdi, kullanıcı hatası deyip ekran değişimi için ücret istediler. Kabul etmeyince telefonun ekranını kırıp geri göndermişler. THH'ne verdi ve haklı bulundu. Değişim bekliyor şimdi. Üstelik sikayetvar'da ekran morarması ile ilgili çok fazla sorun görünüyor.

  Bunun haricinde parasının telefonu olmasa da obje olarak güzel telefon.

 • Cactus Man @cactus-man

  O zaman ben bu sevdadan vazgeçeyim. Samsung gibi bi markada 3 haftada ekran morarmasi nedir ya. Vestel alirim o zaman daha mantıklı 🙂

  • R.D. @rdr

   Üstelik alırken 200 TL fazla verip kasko da yaptırmış. Kaskoyu aramış bari oraya yaptırayım diye. Onlar da dalga geçmişler resmen, "siz kırsaydınız öderdik ama servis kırdıysa ödemeyiz" diye.

 • Mustafa @mkyb

  Vestel değilde Huawei P10 Lite'ta düşünebilirsiniz o rakama. Huawei resmi servisin müşteriyi mağdur ettiğini hiç duymadım.
  https://www.hepsiburada.com/huawei-p10-lite-huawei-turkiye-garantili-p-HBV000006GG24