Hepsiburada üzerinden yaptığım alışverişte Aras kargo benim için çok kötü bir deneyim oldu. Hepsiburada tarafının gün içinde kargo olayını gece mesai bitimine yakın yaparak sözümüzü tuttuk olayı dışında sorunu yok. Aras ile ilimde yer alan 3 şubeyi de gezdi.

Zamanında gelen eleştiriler yüzünden burada inceleme yazmıyorum. Bu yaşadığım sorunu kendi kişisel sayfamda yayımladım.
http://techoku.com/aras-kargo-rezilligi/

Aras kargo rezilliği ( Şehrim'de yer alan tüm şubeleri gezdi ) | Techoku

Aras kargo'nun sağlamış olduğu hizmet ve yaşattığı deneyim hakkında uzun ve ayrıntılı kullanıcı deneyimi. Bu rezilliğe sizde şahit olun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nefrit @nefrit

  Hepsiburada da ben daha kötüsünü söyleyeyim. Bir gün bir satıcı bir ürün satıyor ve alıcam (satıcı hepsiburada değil), dükkanına giriyorsun ama hepsi burada sitesinde satıcıların iletişim bilgileri ve adresleri yok, satıcıya soru sormak diye birşey de yok.

  Satıcının hangi kargo firması ile çalıştığını öğrenmek için hepsiburadayı aradım sordum aradan da 2-3 gün geçti ama kimse bana satıcının hangi kargo ile çalıştığını söyleyip bilgi veremedi. Ne kadar komik ama bu bilgiyi verememeleri.

  Yani hepsiburada nın ooo güzelim müdürleri ve yöneticileri hiç mi aklınıza gelmedi böyle bir düzenek yapmak. Hepsibuarada'nın yöneticileri mesajımı gördüğünüz anda şunu yapın: Satıcı farklı ise, ürün sayfasında gönderi yapacağı kargo firmasının logosu da olsun ürün eklerken kargo da seçtin, kapiş ?

  • batuhan.sener @batuhan-sener

   Bir sözleşme kabul ediyoruz ya ürün alırken, o sözleşmede karşı tarafın iletişim bilgileri ve adresleri oluyor.

  • Ercüment @ercuments

   Ben en başta ürünü sipariş verirken aras olduğunu gördüm ve başka seçenek sunmadığı için kabul ettim. Aras firmasının burada beni mağdur etmesi söz konusu. Ayrıca gelen ürünün kalitesi ve hepsiburada tarafında şikayetim yok. Eğer okumuş isen tüm şikayetim aras kargo tarafında. Ben kargo seçmedim gibi bir şey telaffuz etmedim. Kapiş demiyorum çünkü bana yakışmaz.