#akış
#TeknoYardım

Gearbest ten Y2 Plus Akıllı Bluetooth Bileklik bileklik sipariş ettim 11$ verip. Hızlı kargo dahil olarak. Ürün kargolandı gözüküyor ama kargo mesajına tıklayınca "Üzgünüz, kargo bilgileriniz henüz güncellenmedi!" yazısı çıkıyor.

Birde adamlar sisteme kargolanırken çekilmiş resmini atmışlar. Çok tuhafıma gitti. İlk defa karşılaşıyorum böyle bir şeyle. En azından müşteri görebiliyor ürünün nasıl ve ne şekilde geldiğini.

Sormak istediğim 6-9 gün yazıyordu kargo süresine. Ayın 9'unda verdim siparişi ve takip edemiyorum kargoyu. Acaba daha uzun mu sürer kargonun gelmesi yoksa kod çalışmadan elime de geçebilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Harun. @ht

  Aynı kargo seçeneği ile bende aldım ayın 5inde hala daha kargo bilgisi yok. Merak etmeyin 2 haftada gelir

  • sarp @sarp

   Sanırım 11.11 çılgınlığı var ya hocam. Kesin çok fazla çıkan kargo yüzünden aksıyor ondan geç kalıyor diye düşünüyorum. Umarım çok sürmez. Sabırsızlanıyorum yeni saatim için 🙂

   Aslında xiaomi miband 2 alacaktım. Fakat askerdeyken komutanım aldı. Telefonla bir kere eşleşti. Sonra ayarlarını kurcaladık. Ne yaptıysak bağlantı koptu. Ayarları eski haline çevirdik, uygulamayı kaldırıp verileri silip tekrar yükledik nafile. Adam 2 gün boyunca telefona bağlayacağım diye göbeği çatladı. Gerçi benim yüzümden almıştı onuda :9 Ben vermiştim gazı. O yüzden her ne kadar hoşuma da gitse bağlandı mı bağlantı koptu mu uğraşamayacağım için bunu sipariş verdim.

   Bu bağlantı sorunu da sadece miband 2 de değil xiaomi nin ne kadar ürünü varsa hepsinde kronik bir sorun haline gelmiş. Adım sayalı ayakkabıdan tutun kettle a kadar senkronize olması gereken bir çok cihazında ciddi bağlantı problemleri mevcut. Tabii benim gördüklerim Android tarafında. İos da uyumlu cihazı var mı bağlantısı nasıl bilemiyorum.

   Saati de kullanıp detaylı bir inceleme yapacağım.

 • Batuhan K. @alcantara

  Orası genelde güncellenmiyor, şuradaki linkten takip ederseniz kargo durumu daha hızlı öğrenilebiliyor. http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track

 • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

  Keşke 4 dolar daha verip mi band 2 alsaymışsınız.