beyler youtubea içerik çekmek istiyorum amacım kesinlikle para değil sadece hobi olcak. atış serbest aklınıza gelen birsey varsa yazın ben yapmayacagım bari biri yapsın diyeceginiz falan şimdiden teşekkürler. yazdıgınız şeyi bilmesem bile öğrenir yaparım gerekirse sorun yok siz sadece yazın reisler. #akış #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Diy türevi yani kendin yap vs. bunlara bir ilgi var. Murat Şen, Nejdat Delioğlu falan görmüşsündür. Yabancılarda çok çok fazla varken bizde neredeyse çok az. Oyun olayı zaten bitti, keza teknoloji yayıncılığı da bitti bitecek ( dolar sağolsun ) ha veya iphone x aldım bunu mikserde öğüttüm blenderda çektim içiyorum challenge'ı yapmıyorsan pek izlenmeyecek. Merağın varsa diy türevi kendin yap türevi videolar iyi olur.

 • Nakahella @nakah

  Mezarlıkta 2 gece geçir. Yeni kazılan mezarda 1 gece uyu.

 • skyforce @skyforce

  Selam. Youtube de benzeri var mı bilmiyorum ama bunlar yapılabilir.

  1. Web site tanıtımları. Adam gibi , yararlı, ilginç, işe yarar siteler. Böyle site bulmakta çok zorlanıyorum. Google bu konuda yardımcı olmuyor. Zamanında Bilişim Rüzgarı vardı TRT 2 de orada güzel siteler tanıtılıyordu. Ben onun dışında daha doğru dürüst bir web site tanıtımına denk gelmedim.

  2. Program tanıtımları. Android, Linux, Windows vs.... programlarını tanıtan vidyolar.

  3. Program anlatımları. Özellikle bilgisayar dünyasına yeni başlayanları düşünerek program anlatım vidyoları çekilebilir. Operayı , firefox u vs.. bile anlatabilirsiniz. Yeni başlayanlar yanında, yıllardır bu programı kullanıp bir çok yönünden haberi olmayan insanlar vardır.

  Özellikle web site tanıtımı yapan kanal açarsanız bu başlıkta belirtin mutlaka haberim olsun.