Tepki amaçlı dislike atanlar, abonelikten çıkanlar, bildirimleri sessize alanlar varmış. Siz ciddi misiniz?

Teknoseyir ekibinde kriz yönetimini başarıyla yönetebilecek kimse yokmuş son olay bunu gösterdi. Hamdi Kellecioğlu kendi isteğiyle gündemden ayrıldıysa bunu buraya gelip tatlı dille belirtmeliydi. Öte yandan Levent Pekcan'a kızıp ayrıldıysa da bunu gidip Levent abiye bizzat söylemeliydi. "Levent sana çok kırldım, bundan sonra gündemde yer almayacağım. Fakat Teknoseyir etkilenmesin diye bilim notlarına yoğunlaşacağıma dair bir durum paylaşarak bunu yapacağım" diyebilirdi. Hamdi Kellecioğlu, insanların desteğini arkasına almak istemiş, TS'nin geleceğini düşünmeden hareket etmiş. Birçok insana malzeme vermiş.

Levent abinin geçen hafta söylediği şey doğru olmayabilir, kırıcı olabilir. Bunlar şirket üzerinde çözülmesi gereken şeyler. Mesela o video yayınlanmadan oraya bir edit çakılabilirdi. Fakat seyirci olaya çok fazla dahil edildi bunda iki taraf da aynı hata payına sahip.

Hamdi Kellecioğlu yayınlara katıldığında, akış kapandığında da bir sürü yaygara koptu, sonrasında unutuldu. Aynı şey olacak, bir iki haftaya herkes hiçbir şey olmamış gibi devam edecek. Adamların sitesine gelip, abonelikten çıkalım, bildirimleri kapatalım diye provaskayon yapmak nedir? Tepki koymak istiyorsan neden buradan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap