Başka yerde göremediğim için alıntı yapmak durumunda kaldım, memleketin kaşınması en tatlı konularından biri daha uzatmalı çözümleme ile tatlıya bağlanabilir, evde 25Mbit kullandığım için kota sonrası 3mbit yerine 16mbit'e düşecek olması ciddi manada iyi olacak, hatta hızınıza göre bu durumun değişmesi daha bir güzel olmuş, 1 Mayıs 2017'den itibaren denmiş olması bende hala bir takım hazırlıkların bitirilemediği gibi izlenim uyandırdı, 31 aralık 2018'den sonra kotanın tamamen kalkması mevzusu ise en can alıcı nokta, muhtemelen çoğu zaman karşılaştığımız hız, erişim sorunu vb aksaklıkların 2 yıl daha ihale edileceği mantıklı bir mazeret olacak.
Ne diyeyim şaşırdım ve sevindim ama inşaallah sonunda sinir bozucu bir şeyler çıkarmazlarda sevincimiz kursağımızda kalmaz.

https://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/Ulastirma-Bakani-Adil-Kullanim-Kotasi-2018de-kalkiyor-BTK-Aciklamasi-ile-Guncellendi.htm

Ulaştırma Bakanı: Adil Kullanım Kotası 2018de kalkıyor [BTK Açıklaması...

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yeni yıla saatler kala önemli açıklamalarda bulundu. Adil Kullanım Kotası'nı da içeren açıklamara ilişkin detaylar haberimizde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap