@tplink_turkey Merhaba bir sorum var. Vakitiniz olunca cevap verme nezaketini gösterirseniz mutlu olurum. Evimde Superonline fiber internet kullanıyorum, Ayrıca aynı şirketten telefon hizmeti de almaktayım. Ve fakat verdikleri Router, maalesef bir kaç içine (en uzunu da 1 yıl içinde) bozuluyor. Cihaza bağlı telefonlar ve diğer internet cihazlarında İP çakışmaları oluyor.
Teknik desteği razı edip eve getirmk günlerimi alıyor. Her geldiklerinde de router'ın bozulduğunu kabul edip değiştiriyorlar.

uzun sözün kısası TP-Link Türkiyenin ürünleri arasında bana superonline fiber ve telefon hizmetini verebilecek bir ürününüz var mı? iyi çalışmalar dilerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • onurConur @onurcubukcu

  @tplink_turkey Ona da memnun olurum. Kaliteli cihaz önerinizi bekliyorum. Hem bu konuda burada da bir soru cevap olur.. Teşekkür ederim

 • USB @usb

  Hazır bulmuşken benim de bir sorum olacak @tplink_turkey
  Ben de TTNET'in verdiği TD-W9970 var. Bunun yazılımını güncellemek istiyorum. Nereden bulabilirim?
  Sitedeki http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-15_TD-W9970.html ile görsel olarak benzemiyor.

 • onurConur @onurcubukcu

  @tplink_turkey Hızlı cevaplar ve yardımınız için teşekkür ederim. Biraz önce c2600 router'dan bir tane sipariş verdim. 1 tane WPA4230P , 2 tane de T2UH siparişi verdim. Beni çok masrafa soktunuz 🙂 Ama sanıyorum, ev içi ağ ve internete çıkış sorunlarımı böylece bitirmiş olacağım. Emulatörden inceledim. Kurulum ve ileri ayarlama kolay olacak gibi görünüyor, ama sorunum olursa yardımcı olacağınızı bugünkü yazışmalar sayesinde anladım, inandım. Gerekirse yazarım. Yardım ve bilgi için teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar dilerim.

  @gamsizm Wifi akademi bölümleri için teşekkürler, ne alacağımı bilemiyordum. Model isimleri olmasa olmaz ama teknik olarak router harici nelere ihtiyacım olduğunu , nasıl ve nereye kuracağımı wi-fi akademi seyrederek karar verdim. Elinize sağlık, çok teşekkürler..