SMS şikayetleri:
Ticari Elektronik İleti Şikayet Sistemi
http://tiss.gtb.gov.tr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • caglayan @caglayan

  Sistemin altyapısı çok düzgün çalışmıyor maalesef, bir şikayet girmek için yarım saat uğraştım, şikayet etmeyelim diye yapılmış hissi uyandırıyor. Formu ilk doldurduğumda "iletiyi gönderen telefon numarasıyla mesaj başlığı aynı olamaz" uyarısı verdi ve adres kısmı il istanbul ilçe çukurova oldu 🙂 bir türlü değiştiremedim. Üstelik bana gelen mesajda mesajı gönderen telefon numarası ve mesaj başlığı aynı ? velhasıl çözülmesi gereken altyapı sorunları var, ama bir adım atılmış olması güzel. İlk şikayetimi bir otel reklamı için yaptım bakalım sonuç çıkarsa paylaşırım.

 • M.Tolga YURTCAN @yurtcan

  Mesaj Başlığı, telefon numarası yerine gönderen ismi varsa kullanılıyor Ör:XYOTEL. adres girmek gerçekten saçma olmuş her bildirimde tekrar tekrar giriliyor keşke mobil uygulamasını yapmayı düşünseler. cepten halletmesi daha zor oldu ama resim yüklemek için screencapture sonra dropbox biraz uğraştırıyor ama öyle gıcık olduğum şirketler varki uğraşıp hepsini şikayet edeceğim.

 • caglayan @caglayan

  Kesinlikle katılıyorum özellikle şu otel mesajları çıldırttı artık, ilk şikayetten bir sonuç alırsam bir günümü bu işe ayırıp tüm listeyi şikayet edeceğim.

 • Alperen Kethüdaoğlu @kethuda37

  Adres alanının doldurulması zorunlu değil. Şikayet sonuçlarını hem portal üzerinden hem de geri dönüş olarak e-posta seçerseniz de oradan takip edebilir siniz.

 • yigito @yigito

  hiçbir işe yaramıyor şikayetlerim aylardır işleme konmamış bile!