MSI Z97 & H97 anakartlardan 5.nesil Intel® Core™ işlemcilere Tam Destek

Anakart tasarımında dünya lideri MSI, Z97 ve H97 anakartlarının 5.Nesil Intel® Core™ işlemcilere tam destek sunduğunu duyurdu. Yeni BIOS güncellemesi ile halihazırdaki MSI Z97 ve H97 anakartlar 5.Nesil Intel® Core™ işlemcilerle tam uyumlu hale gelerek sisteminizin performansını sonuna kadar kullanabiliyor. Uyumluluk ve performansa olan bağlılığı ile MSI ArGe ekibi, artık MSI Z97 ve H97 anakartlarla en yeni nesil Intel® Core™ işlemcilerde uyum sorunu yaşamayacağınızı garantiliyor. 5.nesil Intel® Core™ işlemcinizden en yüksek performansı almak istiyorsanız MSI Z97 ve H97 anakartlar sizin için en iyi seçim olacak.

Click BIOS 4: Birçok ödül sahibi UEFI tasarımı
5.Nesil Intel® Core™ işlemciler için optmize edilen MSI Click BIOS 4, birçok ödül sahibi tasarımı ile güvenilir, kolay kullanımlı ve sisteminizin zincirlerini koparmaya hazır. Sıradışı performans ve kararlılık sunmasının yanında MSI Click BIOS 4, PC konfigürasyonunuzu tümüyle özelleştirmenize olanak tanıyan çok yönlü bir yardımcı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Çizgi Elektronik @niyazi-saral

  Evet Asus çok daha büyük firmadır, evet Asus ana kartta bir numaradır ancak bu söze ben de karşı çıkarım. MSI sıradan bir firma değildir. ürünleri çok yenilikçidir ve çok da sağlamdır. 35 senedir sektördeyim, bu firmaların nereden nereye geldiğini, sahiplerini tüm geçmişlerini bilirim. MSI iyi bir firmadır. Rakiptir o başka 🙂

 • Deniz EFE @deniz-efe

  @niyazi-saral hocam süpersiniz 😀

 • Gerginix @gerginix

  ASUS ABIT yokluğunda Abdurrahman Çelebi'dir.

  • Çizgi Elektronik @niyazi-saral

   Bu Abit'te ne efsaneymiş arkadaş 🙂 Bildiğiniz gibi adetli getiren son ithalatçı bizdik. Bizden sonra 1-2 kişi daha getirmeye çalıştı ama bilgisayar şirketi bile değildiler. Biz de ne zaman bıraktık biliyor musunuz? Üretimini ECS yapmaya başladığı zaman. Abit sadece bir design house olarak çalıştı ve hiçbir zaman bir MSI bile olamadı.

  • Gerginix @gerginix

   @niyazi-saral Üstadım, bana göre, ASUS, ASUS'luğunu ABIT'in açtığı yolda öğrendi. ABIT kesinlikle devrimci bir firmadır. Hele ki Intel'in yarattığı soket mağduriyetlerine getirdiği kullanıcı dostu çözümleri ile benim gözümde zirveye ulaşan araştırmacı ve geliştirici iştahı rakipsizdir. Orijinal ve dikine atılan pas diye tabir ettiğim devrimci yeniliklerin oranı ABIT döneminde yüksektir. Daha doğrusu olmayan bir şeyi yarattığınızda oranın yüksek olması normal. Dizayn ve patent işine girip bir tür mentorluk yapsalar mıydı yapabilirler miydi bilmiyorum ama ABIT olmanın konjonktürü zaten artık mevcut değil.

   Ayrıca MSI son bir kaç yıldır doğru bir yol izlemeye başladı. Teknoloji işinde oyuncu teenage'in kalbini kazanan firma kesinlikle satışını ve karlılığını arttırır. Tabii anakartın üzerine bir iki figür ve ilgi çekici renklendirmeler yapmak kesinlikle yetmez.

  • Kadir Gündüz @kadirg1976

   @gerginix katılmıyorum bu fikrine...:=))) Abit Abittir... Asus mu adı var gendi yok... Adına kanıp alan çok... Fiyatının hakkını hiç bir zaman vermedi... MSI ilk tercih markamdır. Ağrıları oldu oda az bilen candan eden PC'ciler yüzünden. Bu kadar PC bilgisi mecburiyetten oldu...:=))) Asrock da hoşuma gider oldu. Gigabyte ise beni anakarttan soğuttu valla. Hele son beta bios olayı son nokta oldu...

 • Çizgi Elektronik @niyazi-saral

  Bu dikey pazar. Özel uygulama yani. Evet bu da innovasyon ancak benim bahsettiğim konvansiyonel ana kartlarda da MSI yenilikçi tasarımları var.