teknoseyir'i diğer teknoloji sitelerinden ayıran en önemli özelliği çalışanlarının ''iş'' yapmasıdır, hakkını vermesi ve samimi olmasıdır. bu nedenle burayı twitter'da ya da facebook'ta trollük yapanların kullanacağı bir yer yapmak hiç doğru değil. #AkışıKapatmayın ya da kapatın, önemli olan ne zaman bu zımbırtılar oldu yahu? çocuklaşmasın kimse. bu adamlar profesyonelce işler yapıyorlar, yapsınlar istiyoruz. yok takipçiymiş yok bilmem neymiş, twitter'da hasgtag kasın siz, bozmayın şu ortamı. paralı üyelik mi olacak? olursa olsun, vermek isteyen verir parasını takılır. istemeyen de takılır kafasına göre. hayrına mı iş yapacak bu kadar adam? sıfır maliyetli zevkine iş yapıyorlar sanki.

'' gerçek'' teknoloji severleri uzaklaştırıyorsunuz, farkında değilsiniz. inanın son günlerde siteye girmek bile istemiyorum. inceleme videolarını youtube üzerinden izleyip kapatıyorum hemen. görmek istemiyorum saçma sapan tartışmaları. eminim benim gibi düşünenler de vardır. bir kişi umrunuzda olmayabilir, eyvallah ama üzerine düşünürseniz siz bilirsiniz. bu sorumluluk sadece siteyle alakası olanlar değil, takipçilerin de omuzlarında. herkes az bi silkelensin yahu, devlet meselesi yaptınız fındık kabuğunu doldurmayacak işleri.

yöneticiler iki kez düşünmeli ama. site iğrenç insanlarla dolmaya başlıyor ve durdurulmazsa daha da kötü olacak. eski forum siteleri, sözlükler vs hepsi bu kaderi yaşadı. henüz yolun başındayken bunlara dikkat edilmesi elzemdir. kullanmak istemiyorum bu tabiri ama '' ergen yuvası'' olmasın şurası.

teknoseyir haricinde hatrı sayılır birçok teknoloji sitesini de takip eden biri olarak kendimi en yakın hissettiğim platform burası. bu nedenle bunları yazma ihtiyacı hissettim. ayrıca duyduğuma göre şöyle bir cümle sarfedilmiş, kim nerede, ne zaman dedi bilmiyorum ama çok yanlış;

''....yüzünü göstermeyen, küfürleri biplenen ve de çok fazla teknoloji bilgisi olmayan bir karakterin her videosu 50binden az izlenmiyor ancak teknoseyir ekibinin videoları 10binleri bile zor görüyor....''

hiç profesyonelce değil. teşbihte hata olmazmış. hatırlarsınız levent kırca geçenlerde cem yılmaz'a çemkirmişti. ( ikisini de çok severim, cem yılmaz'a hayranlığımı anlatamam) şöyle bir cümle kullanmıştı levent kırca usta, '' benim gösterilerime 20 lira verip gelmiyorlar, onun gösterilerine yüzlerce lira veriyorlar''. orda da levent usta'ya da kızmıştım. bu bir tercih meselesidir. para kişinin cebinde, nerede ne isterse izler, dinler vs..

tıpkı o veya kastedilen diğer teknoloji severlerin platformları gibi. insanları bu şekilde yönlendirip, ayrıştırmak ne insanlığa ne de profesyonelliğe sığar. bunu da söylemeden geçmek istemedim.

#KullanıcılarıDinle

eyyorlamam bu kadar. hadi eyv. iyi forumlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • muhammet özdemir @mhmmdzdmrr

    Kaç bin kişilik sitede toplasan 100 kişi şuan direniyor adını herkes istemiyor koydular, aynı kişiler sürekli aynı şekilde bir kaç kelimesini değiştirerek durum paylaşıyorlar yorum yapıyorlar bakıyorum da hep aynı kişiler dönüp duruyor unutulmasın ki 100 kişinin dışında kaç bin kişi var.

    • Ömer @aboutblank

      Sitede 7500 kisi varmis da zaten guncel olarak takip eden birkac yuz kisi (belki de daha az). Madem demokratik olarak secilecek, o zaman da tum akisin kapanmasini isteyenler de fikrini belirtsin, kac kisi olduklarini bilelim.