Merhaba arkadaşlar, bende mi band 3 var, eskidi de. Bir tık ya da iki tık daha iyi bir bileklik ya da ucuz bir akıllı saate geçer miyim diye bakınırken kullananlara bir şey danışmak istiyorum. Şimdi Mi band 3 sms/whatsapp bildirimlerini 5 bildirim be bildirim başına ortalama 120-130 karakterle sınırlıyor, mesajın sonrasını üç nokta ile sonlandırıyor.

Mi band 4/5, Amazefit band 5, Honor band 5, Hhuawei band 4 vb kullananlar bu bildirim kısıtını biliyorlar ise paylaşabilirler mi?

Ve son olarak akıllı saat kullananlar, bu bildirim sayısı ve uzunluğu sınır akıllı saatlerde nasıl?

Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • gercekuykucu @gercekuykucu

    Honor Band 5 kullanıyorum. Xiaomi Mi band 3'ten geçtim. Hediye olarak geldi, ekranı renkli diye bunu kullanıyorum şuan. Şuana kadar sadece 1 kez benim arayan kişiyi ve gelen sms'i ekranda görebildim. Xiaomide bir sıkıntı yaşamamıştım. Sanıyorum ki arka planda çalışmasıyla alakalı bir problem var o yüzden arama ve sms'i doğru düzgün bir şekilde alamıyorum. Çokta üstüne düşmedim açıkçası. Gelen sms tam olarak okunabiliyor muydu çokta emin değilim açıkçası. İnternette cevap aradım ancak Honor Band 5 kullanıcıs çok yok. Honor band 5 yerine Xiaomi Mi Band 5'i tercih ederim açıkçası.