Wini yeniden kurdum. Steamde oyun klasörümü gösterince yüzlerde oyunu şak diye listeledi. Şimdi Epic ve Origine bakıyorum. Yok önce her oyun için tek tek indir de sonra duraklat sonra kes yapıştır ondan sonra devam et falan ya arkadaş yüzlerce oyun tek tek bu yapılır mı? Manyakmısınız? Elinizin altında bir yığın yazılımcı var hiç mi birinin kafası basmıyor? Birde Epic, Steam'i tahtından falan edecek diyenler var. Ya daha sepet olmayan bir dükkandan bahsediyoruz. Önce bir sepeti icat etsinler arta kalan zamanda belki Steam'i yakalamak için uğraşırlar. Steam şuan için tektir ve alternatifi falan yok. Hiç kimse boşuna kasmasın. EA bile steame geliyor bu kadar inadına rağmen. Ve ben sunduğu hizmet olsun, TL desteği olsun güzel indirimler olsun her şeyi ile çok memnunun. Bugüne kadar bir kere bile mağdur etmedi beni.

#Akış #konudışı #epicgames #EpicStore #steam #oyun #Windows10 #origin

https://www.technopat.net/2019/10/07/epic-games-oyun-yedekleme-ve-geri-yukleme-rehberi/

Epic Games Oyun Yedekleme ve Geri Yükleme Rehberi - Technopat

Epic Games Launcher üzerinde oyun sayısı arttıkça kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri de Epic Games Oyun Yedekleme ve Geri Yükleme işlemi 7 Ekim 2019
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Önemli olan ucuz olması ama bence şu an Epic kendinden beklenen ucuzluğu devam ettiremiyor. Madem pahalı yapıyorsun bari kendini geliştir diyor insan. Aynı fiyata Cyberpunk satılırken kuponum yoksa gidip de Epic'ten alacak hâlimiz yok.

  • luminaobscura @luminaobscura

   Şimdiye kadar birte 20 liraya oyun aldım onda da PCde açılmayı red etti. Kalan bütün kütüphane bedava verdikleri ile dolu ancak yarısı zaten benim steamde satın aldıklarım. Kalan yarısını ise bedava olmasa para bile vermeyeceğim oyunlar. Benim hayatım değişmedi Epic ile ancak Steam ile birlikte benim oyunculuk tecrübemde bir devrim yarattı. Arada böyle bir fark var. Bugün eğer korsan yerine orjinal alabiliyorsam bu Steam sayesinde oldu. Ondan önce hayatımda hiç para ile oyun almamıştım.

  • Batuhan @achfighter

   @luminaobscura Epic benim baya işime yaradı. 4 tane oyun satın aldım. Bedava verdiklerini de Steam istek listemden silip beleşe oynadım.