#office365 yazılımbudur websitesi veya yazılım satıcısından alınan lisanslar orjinal digital "lisans anahtarı" mıdır acaba, yoksa sahte ürün yani aktive edilmiş mail adresi mi yolluyorlar, bilen var mıdır? Gerçek olamayacak kadar fiyatlar güzel olunca inanası gelmiyor insanın.. (web sitesi cevap atmadı ne yazık ki..) kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • onurkenan @onurkenan

  sorum bu değil. çalışır mı çalışmaz mı orijinal mi değil mi diye sormuyorum..
  bu site/satıcı digital lisans - key mi veriyor yoksa aktive edilmiş mail adresi mi?

 • Erdinç B. @erdincb

  @omerfarukbostan office için hesap Windows için lisans yolladılar.

 • onurkenan @onurkenan

  teşekkürler. iş/okul sürümünü bahsettiğiniz gibi ailecek kullanıyoruz zaten ama orada sadece iş/akademi ile ilgili "genel" belge/dosyalarım bulunmakta. kişisel kullanım için ise kişisel hesabımı kullanıyorum.
  zaten iş/okul sürümü varken insan neden kişisel bir de hesap kullanabilir diyebilirsiniz belki ama iş/okul sürümünün yasal metinlerine ayrıntılıca bakınca bu sürümlerdeki verilerin/dosyaların hesap yöneticilerine açık olduğunu, erişebileceklerine dair üstü kapalı mesajlar verilmekte, uyarılar var.. metinler genel yazılmış, belki özele açılmamış, paylaşılmamış hiç bir dosyaya erişimleri yoktur da pratikte ama, sistemin uzantıları olan delve, sharepoint, teams içinde hali hazırda her dosyanın bir tık uzakta olduğunu görebiliyor insan.. bu hesapların o yüzden kişisel dosyalar için çok mantıklı bir yaklaşım olmadığına karar verdim..
  - yine de teşekkürler.. eskisi gibi kutulu ürün bulmak biraz zorluyor bu sene, aramaya devam..