selamlar herkese,
malum karantina günleri yaşıyoruz ve benim bir wifi genişleticiye ihtiyacım doğdu. üst kattan alt kata wifi sinyalini arttırmam lazım. ne yazık ki ethernet çekemiyorum. tp-link ac1200 ( re305) cihazını gözüme kestirdim. teknoseyirde de incelemesi mevcut 2 yıl önce incelemesi yapılmış. benim merak ettiğim bu konuda yeni gelişmeler var mı ya da daha iyi güncel bir tavsiyeniz. teşekkürler şimdiden.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bunu alt kata koyacaksanız modem yukardayken o koyacağınız yerde gene 3 çizgi veya biraz daha iyi çekmesi lazım. Hiç çekmiyorsa bunun pek bir anlamı olmaz. Mecbur kablo çekilecek o durumda. Bu aygıtlar sadece varolan kablosuz ağı alıp güçlendirip verirler wifi yükselticisi gibi düşünün.

  • güray @gurayd

   Ne yazık ki yapabileceklerim biraz sınırlı. Aslında düşüncem daha güçlü bir wifi antenine sahip bir alıcı ile sinyali alıp güçlendirmek. Laptop’un wifi anteninden daha güçlüdür diye tahmin ediyorum. Ne yapabilirsem kar kısacası

 • Pablo Vader @definitive

  Bunun yerine power line adaptör ile genişletmeyi düşünebilirsiniz. TP-Link'in var düzgün modelleri. Mümkünse üstünde priz de olan bir model alırsanız duvardaki prizi kaybetmemiş olursunuz.