mi 9t ile sınırları zorlamak...
8 saat 9 dakika ekran süresi, 32 saat kullanım, kalan pil %11
15 saati mobil, 17 saati wi-fi

#xiaomimi9t #bataryaperformansı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mehmet @muaddib

  Hayatımda kullandığım hiç bir cihazdan böyle ekran süreleri, bekleme süreleri alamadım. Ya ben bir şeyleri yanlış yapıyorum ya da siz telefonları nokia 3310 modunda kullanıyorsunuz. Benim için hayatın çözülmesi gereken sırlarından biri haline geldi artık bu durum.

  • Fatih @fatihy

   Bu olay vw benzinli golf ile 4 litre yakmak gibi bir durum. Normal kullanıcı bu değerleri yakalayamiyor zaten. Bu kadar ugrasacagima gider şarj a takarim 10 dk be yeter.

   Aynı telefondandan bende de var ama bu değerleri yakalamak zor.

  • baba jo @baba-jo

   @justice-league, 3310'da instagram yok yalnız 🙂
   günümüzde en çok kullanılan uygulama neyse ben de onu kullanmışım gördüğün üzere.
   gps'im gerekmedikçe kapalıdır, ekran parlaklığım otomatiktir. sabah yolda izlediğim youtube'u işe gelince arka plandan kaldırırım çünkü o gün bir daha hiç açmam genelde. gereksiz uygulama yüklemiyorum, 1-2 ayda 1 bataryayı en çok hangi uygulamalar sömürüyor, aralarında çok nadir kullandığım var mı onu kontrol ediyorum, vara kaldırıyorum. bataryanın çabuk bitmesi demek telefon da çok yoruluyor demek. herkeste powerbank var batarya bitmesi çok sorun değil de, eldeki aleti bilinçli kullanmak asıl önemli olan.

  • Mehmet @muaddib

   @baba-jo senin işin de zor valla 😀 Allah kolaylık versin.

 • harunshn @harunshn

  Hayatımda ilk kez Instagram'ın tükettiği pilin sistem veya ekrandan fazla olduğunu gördüm. 😀

 • Mehmet @muaddib

  Yahu aynı telefon. Nasıl oluyor da oluyor? Bu bozuk telefonlar hep mi beni buluyor da size özel üretim telefonlar denk geliyor? Bekleme sürem de 8 saat. Bir yerde bir şekilde kıstığınız çok aşikar. Bu süreler normal kullanım süreleri değil. Mi 6, mi8 lite ve sırf şu paylaşımlar yüzünden mi 9t aldım ama yok. Birileri sırf ego tatmini için gerçek dışı paylaşım yapıyor. Bu artık kesinleşti.