#Teknoseyir2_1 Bence eski tasarım daha iyiydi. En azından eskiden video içerik sayfası eski/alakalı videoları izlemeye daha çok teşvik ediyordu. "Teknoseyir Gündemi" çok iyi düşünülmüş. Fakat giriş yapmamış birinin direk ana akışı okumasını pek beğenmedim. Kategoriler şeklinde videolar gösterilebilir. TeknoSeyirin gelişiyor olduğunu görmek güzel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ekrem @huseyinekrem

  Yavaş yavaş hallediyorlar dostum. Siteyi kullanıma açmak için temel özellikleri aktifleştirdiler şimdilik

 • Uzman Oyuncu @uzman-oyuncu

  Bende arkadaşlara katılıyorum, 2.0 daha kullanışlıydı.

  Teknoseyir bu haliyle kullanıcı incelemesi önplanda bir site görünümü veriyor, biz TeknoSeyir'in kendi incelemelerini ön planda olmasını istiyoruz

  Teknoseyir'in daha kullanışlı olması için yapılabilecek seçenekler;

  1- Sitede Teknoseyir2 tasarımı'da Teknoseyir2.1 tasarımı'da olsun, kullanıcılar hangisini kullanmak isterse seçip kullanabilsin.

  2- Anasayfa'da bizi Teknoseyir2.0 karşılaşın, Kullanıcı kendi sayfasına tıklayınca (facebook'daki zaman tüneli mantığı gibi) Teknoseyir2.1'i görsün ve Teknoseyir2.1'deki sağ kolon, sola alınıp diğer sosyal ağlarda olduğu gibi akış sağ tarafta dursun.

  3- Eğer üstteki seçeneklerden biri uygulanırsa, Teknoseyir2.0'ın akış kısmına 2.1'de olduğu gibi "Tümünü Göster" seçeneği eklensin. Bu sayede kullanıcı incelemelerini daha rahat bulabilelim.

  #TeknoSeyir #TeknoSeyir2 #Teknoseyir2_1 @teknoseyir @leventp @gamsizm @hkellecioglu