Sizce oyun için kula kiçi kulaklık almak saçma mı? Normalde bluetooth kullanıyorum ama Nintendo Switch desteklemediği için kablolu kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum. Kafa üstüler hem daha pahalı hem de taşıması zor. Esas önceliğim rahat olması. Müzik dinlemeyi de düşünmüyorum, en fazla podcast. Normalde Sennheiser gsp 300 modelini kullanıyorum kafa üstü oyuncu kulaklığı olarak ama o kulaklık da çok kaba olduğundan yanımda taşıyamıyorum. Ayrıca yazın da kafa üstü kulaklıklar terleme yaptığı için alternatifi olarak PS4'te de kullanabilirim.

Düşündüğüm modeller;
hyperx cloud earbuds: https://www.hyperxgaming.com/tr/headsets/hyperx-cloud-earbuds
MSI immerse: https://www.hepsiburada.com/msi-immerse-gh10-oyuncu-headset-kulaklik-p-HBV000008GUD9

Ya da daha az para verip rampage mı alsam: https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/rampage-sn-rx10-orthus-siyahkirmizi-35mm-pubg-oyun-kulakligi-P348815948?cid=800101&utm_source=rtg_criteo&utm_medium=cpc&utm_content=102_210_3071&utm_term=web_product_ng&utm_campaign=criteo_customer

Cloud Earbuds – Nintendo Switch için Mikrofonlu Oyun Kulaklığı | HyperX

Son derece konforlu HyperX Cloud Earbuds ile, Nintendo Switch'inizin sesini, gittiğiniz her yere götürün. Bu mikrofonlu oyun kulaklıkları, nerede olursanız olun konfor ve üç boyutlu ses sunar.
BeğenFavori PaylaşYorum yap