Merhabalar, elimde Meizu 16 (snapdragon 710'lu olan) var. Merak ettiğiniz bir detay varsa (fotoğraf performansı gibi) yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada Mi 6'dan geçtim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Joe @joe

  Genel performans olarak pişman mısın? Oyun, çoklu uygulama vs

  • Hihi @hihi

   Bazen arka plandaki uygulamalar arasında geçiş yaparken bekletiyor.
   Split screen'nin kullanımı Mi 6'da ki gibi kolay değil. Mi 6'da bir uygulama sabitlenip diğerleri değiştirilirken sorun olmuyordu. Burada ikinci uyugulamayı değiştirirken sorun oluyor. Kısacası ilk başta seçtiğiniz iki uygulamayı değiştirmek isterseniz tekra kurmanız gerekiyor.
   Oyun olarak deneme amaçlı PUBG oynadım. HD grafikte yüksek kare hızında sorun çıkarmıyor (Daha üstü zaten cihaz tarafında desteklenmiyor).

   Şimdilik aklıma gelenler bunlar

  • Hihi @hihi

   Parmak izi okuyucu çok hızlı değil ve her zaman okumuyor (%80 okuyor diyebilrim). Parmağın her tarafını kaydetmediğini düşündüm için aynı parmağı bir daha eklemek istediğinizde bu parmak izi zaten ekli diye hata veriyor. Ama yüz tanıma gayet hızlı çoğu zaman parmak izine gerek kalmıyor (Çok düşük ışık hariç). Bir de telefonu uyandırmak için kaldır özelliği fazla hassas ve telefon elinde yürüken bile sürekli açılıyor (Tabii kapatılabiliyor ve ben kapattım). Onun yerine çift tıklama veya gesturelar kullanılabilir. Onlarda gayet iyi çalışıyor.

 • Miheme @miheme

  Bende geçiş yaptım. Bildirim problemi yaşıyorum. Uygulamaların anlık bildirimleri gelmiyor. Sizde varmı o tarz bir problem?