#Netflix Netflix'te daha önceden şöyle bir baktığım içerikleri ''izlemeye devam et'' kısmından kolayca nasıl ''izledim'' ya da ''beğenmedim, devam etmeyeceğim ve içeriği kaldır bir daha gösterme'' seçenekleri var mı? Yoksa ben mi bulamadım. Kişisel mesajlara yanıt vermiyormuş kendileri. Eğer bunun bir çaresi yoksa parasını haketmediğini düşünüyorum. En dandik dizi sitesinde bile var bunlar. Örnek olarak izlediğim dizinin son 30 saniyesini izlemeden kapatıyorum. Bana diyor ki ''izlemeye devam et''. Kardeş izledim zaten sil onu oradan. İlla ki hesaba girip izleme geçmişinden diziyi bulup silmem gerekiyor ki bu mantksız ben izleme geçmişimden değil ''devam et'' seçeneklerinden silmek istiyorum ki gerçekten izlemeye devam etmek istediğim diziler gözüksün. Bunun bir çözümü var mı? Zaten interaktif black mirror bölümünü windows 10 uygulamasından izlenemediğini görünce puanını kırmıştım. Bunun da çözümü yoksa hepten kullanmayı bırakacağım gibi. İyi ki hiç para vermedim, enişte sağolsun hesabını verdi fakat cidden çok ama çok önemli bir özellik bu. Bir sürü öneri yapmak istiyorum ama iletişime açık değiller. Örnek olarak telefona indirdiğim diziyi ''podcast'' gibi dinlemek istiyorum ama ekranı kapattığımda izleyemiyorum tıpkı youtube gibi. Bu hizmet ücretli değil mi, neden bu özellikler yok. Buraya kadar okuyan varsa kendisine çok teşekkür ederim. 🙂 Sanırım netflixi salacağım şuanda para verdiğim ve parasını tek hakeden hizmet #spotify galiba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Daha önce izlediğiniz içerikleri seçemiyorsunuz. Sadece beğen/beğenme var. Netflix üzerinde izleyip bitirdiğiniz içerikler hala karşınıza çıkmaya devam ediyor. Eski içeriklerin kapak resimlerini değiştirerek, yeni içerik izlenimi yaratılıyor. İos üzerinde netflix arka planda çalışabiliyor.

 • Onay Kalkan @onay-kalkan

  Aynı konudan ben de iletişime geçtim zamanında, izlediğim şeyler tekrar çıkıyor dedim ama tek söyleyebildikleri "İzleleme geçmişinden içeriği kaldırabilirsiniz." oluyor. Hem uğraşmak istemiyorum, hem de bazı dizilerde "Bütün bölümleri kaldır" seçeneği işe yaramıyor, ilk sezonu 1 yıl önce izlemişim belki, o kadar eskiye dönüp tek tek kaldırmam gerekiyor bölümleri. "İzledim, artık gösterme bana bu içeriği!" seçeneği koymak bu kadar zor olamaz.

 • Ali Can @ali-can

  Haklısın hocam sildim. Belgeselleri podcast niyetin dinliyordum ama artık onun için de spotify kullanacağım.

 • Ali Can @ali-can

  Tamamen saldım netflix'i kendini düzeltene kadar kullanmam.