Yılın En Cazip Teknoloji İndirimleri Gearbest Türkiye’de Başladı

Sponsorlu İçerik

Türkiye pazarında aktif olarak faaliyet göstermeye başlayan ve Türkiye deposunu kuran GearBest, 14 Kasım 2018’e kadar sürecek ve pek çok üründe ciddi oranda indirimler sağlayan 11.11 kampanyasını başlattı.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatla almanın gittikçe zorlaştığı günlerde, tüketicilerin avantajlı kampanya ve indirimlere ihtiyacı var.  Bu durumu fark etmiş olan GearBest Türkiye, 11.11 indirimleri başlığı altında harika bir kampanya süreci başlattı. Kampanya kapsamında Türkiye deposunda yer alan ürünlerden, merkez depoda yer alan ürünlere kadar yüzlerce üründe ciddi indirimler kendisini göstermeye başladı. 5 Kasım’da başlayan GearBest Türkiye kampanyaları özellikle 11 Kasım’da zirve yaparak ziyaretçilerinin gönlünü fethetmeyi başaracak gibi duruyor. Toplamda bir milyon dolarlık kupon dağıtılacak kupon yağmuru oyununa katılabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. Bu kuponlardan hemen faydalanmak için kampanya sayfasını takip ederek kupon yağmuru saatlerini takip etmeniz gerekiyor.

Ayrıca bir alana bir bedava, üç ürün 9.99$ gibi pek çok kampanya da yine GearBest Türkiye sitesinde sizi bekliyor.

Kampanya süreci boyunca sadece kupon dağıtmak ve indirim yapmakla yetinmeyecek olan GearBest alışveriş yapan kullanıcılarına pek çok hediye de dağıtacak. Kampanya kapsamında, bilgisayar, tablet, akıllı saat, üç boyutlu yazıcılar, akıllı ev aletleri, drone ve teknolojik giyim ürünleri gibi hemen hemen her kategoride süper hediyeler dağıtacak.

Türkiye deposuna özel bir stok temizleme kampanyası başlatan GearBest, Türkiye deposunda yer alan ürünleri için %50’ye varan indirimler ve 2 gün içinde teslimat seçeneği sunduğunu da belirtmeden geçemeyeceğiz.

11.11’de alışveriş yapmayacakları bile mutlu edilecek efsane haber ise tam aşağıda;
Ayrıca  yıl sonuna kadar GearBest Türkiye’ye üye olan kişiler arasından çekiliş yapılarak, bir kişiye Xioami Pro Notebook hediye edilecek.

Sponsorlu İçerik

Hemen kaydolmak için tıklayabilirsiniz

BeğenFavori Paylaş
Tüm blog yazılarını gör