Powerbank 2600 Mah Yedek Şarj Ünitesi

Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en büyük sorunu bataryalarının yetersizliğidir.
Aktif olarak telefonu kullandığımızda şarj kısa sürede tükenmekte özellikle seyahat halindeysek sorun yaşamaktayız. Çoğu cihazın bataryası da değişmediğinden taşınabilir şarj cihazları imdadımıza koşmaktadır.
Farklı renk seçenekleri ile özellikle bayanların ilgisini çekecek Powerbank sağlam yapısı, kolay kullanımı ve uygun fiyatı ile diğer markaların bir adım önüne geçiyor.
Micro USB üzerinden şarj edilebilen cihaz USB üzerinden dijital fotoğraf makinesi, tablet, telefon gibi cihazları şarj edebilmektedir. Alırken dikkat etmeniz gereken tek şey bataryanın Mah değerinin ihtiyacınızı karşılayıp karşılamamasıdır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu akşam saatlerinde otobüs ,metrobüs gibi toplu taşıma araçlarında sıkışmış vaziyetteyken bataryanız uyarı vermeye başladığında taşınabilir şarjın kıymetini anlıyorsunuz. Bataryanız günü çıkarmıyorsa bu cihazlardan bir tane edinin...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Motorola Moto G Armored Case

Motorola Moto G için darbe engelleyici aynı zamanda stand olabilen kemerde taşıma kılıfı arıyordum.aliexpress üzerinde bulduğum bu kılıf tüm ihtiyaçlarımı giderdi. Bir silikon kılıf üzerinde hard plastikten mamül standlı cover ve kemere takılabilir standlı aparattan oluşan bu takım sadece 6.99$. Siparişten 22 gün sonra elime ulaştı. Silikon kılıf cihazı darbelere karşı korurken aynı zamanda yağmur,terleme gibi etkenlere karşı da koruma sağlıyor. Sert plastik ikinci katman cihaza stand özelliği katarken sağlamlığı arttırıyor ve kaymayı engelliyor. Üçüncü parça ile telefonu kemerinize takabiliyorsun klipsi ayarlanabilir bu sayede yatay ve dikey taşıma imkanı sunuyor. Bu parçayı tek başınada kullanabilirsiniz. Klip içine yerleştirilmiş bir yay aracılığı ile standa dönebiliyor. Cihaz ile birebir uyumlu üretilmiş kamera, flash, ses çıkışları, kulaklık ,micro usb girişleri açma kapama ve ses butonları sorunsuz kullanılıyor. Kılıfın farklı marka, model telefonlar için dizayn edilmişleri de var.

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-FULL-BLACK-ADVANCED-ARMOR-CASE-COVER-FOR-Motorola-Moto-G-XT1032/1696100941.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • Rasko @rasko

  Avda, dağa taşa tırmanırken cebim sürekli darbe alıyor, şu eski brick nokialardan bile kırmışlığım var 😀 Dediğiniz gibi ikisini birden almak lazım ama korkuyorum, bizim postacı biraz cins. Google'dan gelen yabancı mektupları falan getirmiyor mesela :D. Grip shell i sipariş verdim, gelirse diğerini de alırım. Aslında akıllı telefon merakım yok ama geçen ay kamp yaparken kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde kaybolunca GPS almak şart oldu 🙂 GPS fiyatlarına baktım iyi bir şey 800-1000 tl arası. GPS alacağıma akıllı telefon alayım dedim, aynı şey. Moto G hoşuma gitti aldım ama ekranı kibar bir şeye benziyor dağda-taşta armor case olsa bile güvenilir mi bilemedim.

  • Umut Kurt @uk1976

   Armored Case 3 parça 2 kalın plastik ve 1 silikon kılıftan oluşuyor. Kemere sabitlendiği için kolay kolay düşmez. Telefonu yerleştirince ekran vucudunuza dönük duruyor. Dışardan darbe alırsa arka kapak hasar görür en fazla onu da değişirsiniz. Su geçirmeyen hatta ön tarafta 2. cam korumasına sahip modelleri de var.

 • Umut Kurt @uk1976

  Bu arada hayırlı olsun siparişiniz. Kısa sürede teslim ederler umarım.

 • Rasko @rasko

  Ha öyle bütün yüzeyleri kapatıyorsa tam benlikmiş, onu da alayım. Telefonun kendisinde de su koruması var sanırım, youtube'da videoları var yarım saat suda bekletiyorlar bir şey olmuyor. Ne kadar gerçek bilemiyorum ama yağmura, sabah çiğine dayansa yeterli benim için.

 • Umut Kurt @uk1976

  Su koruması videolarına güvenmeyin 🙂 Cihazın her hangi bir yerinde su almayı engelleyici kapak v.b. yok . Teknik belgelerde de böyle bir şey görmedim zaten. Aman 🙂

Dark 7"-10.1" Tabletler İçin Şarjlı Alüminyum Bluetooth Klavye ve Deri Stant

İnce ve sessiz tuş takımına sahip Dark Bluetooth Klavyeli Deri Stant marka bağımsız olarak tüm bluetooth bağlantı özelliğine sahip tablet için kullanılabiliyor. Oldukça hafif alüminyum malzeme kullanılmış. Mıknatıslı yapısı sayesinde tableti 30 derece açı ile konumlandırabiliyoruz. Klavye üzerinde Tükçe harfler yok bu nedenle harf stickerleri alıp yapıştırmanızı öneririm ancak Dark bu detayı düşünüp yanında en azından Türkçe harf stickerleri vermeliydi. Tuş takımı oldukça sessiz yazarken hiç sıkıntı çıkarmıyor. Hızlı ve akıcı yazım imkanı sağlıyor. Li-ion bataryaya sahip cihaz uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Bataryayı micro usb ile şarj edebiliyorsunuz. Klavyenin kalınlığı ise 4mm. Standın deri kaplaması ise ucuz bir hissiyat veriyor. Daha iyi olabilirdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dark Connect Master U3 Micro 3 Port USB 2.0 Çoklayıcı ve Micro USB Telefon/Tablet Şarj&Data Kablosu

Bu inceleme işinde pek iyi değilim arkadaşlar kusura bakmayın. Oldukça minik ve şık hatlara sahip Dark Connect Master U3 Micro; 3 port USB Hub, 1 adet Micro USB şarj ve data kablosu özelliğini bir arada sunuyor. Tak&Çalıştır yapıda ki cihazı herhangi bir sürücü kurulumu yapmanıza gerek kalmadan Android,Linux ve Windows işletim sistemli cihazlar üzerinde kullanabiliyorsunuz. Mac OS desteği de var ancak Mac sahibi olmadığım için test edemedim. 3 adet USB 2.0 portu tatmin edici hızda çalışıyor. HUB özelliğini kullanırken Micro usb kablosu aracılığı ile tablet ya da telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayıp data aktarımı yapabiliyor ve şarj edebiliyorsunuz. Ancak ben USB Hub 'ın micro usb tarafında bağlantı yapılan cihaz üzerinde de aktif olmasını bekliyordum malesef tek yönlü yapmışlar. Zaten kutu üzerine "Dark Connect Master U3 bağlantı kiti telefonunuza USB HUB özelliği kazandırmaz. 3 x USB HUB'a bağladığnız cihazlar SADECE PC üzerinde çalışmaktadır." ibaresi var. Ancak OTG kablosu ile bağlarsanız tablet ve cep telefonunuz için usb port çoklayıcı olarak çalışabiliyor. Ancak bu seferde şarj etmiyor. Cihazın üzerinde kabloları toparlamak için 2 adet klips konmuş. Bu sayede özellikle mobil kullanımda kablo kargaşası bir nebze engellenmiş. Dikkatimi çeken bir diğer konu ise 5 Voltluk DC girişi oldu. Bu sayede gerekli durumlarda enerji ihtiyacını bir adaptör aracılığı ile temin edebiliyorsunuz. USB çoklayıcı ihtiyacınız varsa düşünebileceğiniz bir ürün olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6