Philips SHE2000/10

Philips SHE2000/10 Kulaklık
http://www.philips.com.tr/c/kulakliklar/kulak-ici-kulakliklar-she2000_10/prd/

Aslında bu yazdıklarımı ürünün incelemesine yorum olarak yazacaktım ama sonra baktım kendim inceleme olarak eklesem daha iyi olacak.

Ürünü bir yıl kadar kullandım. Olumlu özelliği ile başlayayım. Kablosu yumuşak, karışıp düğüm olduğunda ayırması kolay.

Ancak kulaklığın simetrik olması ve resimde gri gözüken ama kullandığım modelde siyah olan içteki plastikte kabartma şeklinde R-L yazması hiç pratik bir çözüm değil. Kulaklığı her elime aldığımda yakından bakıp hangisi sağ hangisi sol diye ayırt etmeye çalışmak can sıkıcı. Herhangi birinin rahat görünebilir yerine eklenecek küçük bir çizgi ya da işaret çok daha pratik bir çözüm olurdu. İkinci sorunsa yine simetrik oluşu. Benim kulağıma tam oturmuyordu açıkçası, ergonomik değil.

Ses kalitesi normal, zaten fiyatı ön planda olan ekonomik bir ürün.

Son olarak ürünü kullanmayı bırakmamın nedeni kablosunun temassızlık yapıp tek kanaldan ses vermeye başlamasıydı ki aldığımdan beri ofiste bilgisayara uzatma kablosuyla bağlı duruyordu. Bağlantı yerinden temassızlık yapmasını beklemezdim açıkçası.

Kulak İçi Kulaklıklar Siyah

Bu kapaklı kulaklık 15 mm hoparlörleriyle harika bas ses verir. İnce kapaklı benzersiz ergonomik tasarım, kulaklığın kulağa rahatça oturmasını sağlar.
BeğenFavori PaylaşYorum yap