Murat Gamsız Anlatıyor Şartlarca Başarısızlığa Uğratılmış Bir Girişimcilik Hikayesi

 

Daha önce bu mevzunun muhabbetini sayın Murat Gamsız şu video da dile getirmişti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20
 • sgur @sgur

  @ronniejamesdio 1. pek profesyonel işlerden anlamadığınız için verdiğim örnek anlaşılmamış sanırım. Şirkette çalışanlar şirket blogu denen yerlerde yazarlar. ek olarak sitede çalışan biri başlık açsa bu blog kısmına girer zaten. sizin açtığınız başlıkta öyle.

  2. ilgi alanında olsun olmasın, bu girişimden bağımsız bir girişim. lp ve hk ile ortaklar burada. eleştiri yapabilir burada ama bu durumda onları da bu yükümlülüğe sokabileceğinden doğru ve profesyonelce kendi fikir ve sorunlarını twitterdaki kişisel hesabından yazmış.

  3. ister şirket sitesi, ister şirket mailinden olsun kişisel olarak şirketi/ortakları ya da çalışılan yeri zor durumda bırakabilecek işler yapılamaz. profesyonelce değil ve benim çalıştığım bazı iş yerlerinde imzaladığım sözleşmelerce yasak. kendi şirketi olduğundan ve ortaklı yapıda olduğundan dikkatli olunması çok doğal.

  burada anlaşılmayan nokta sizin tarafınızdan, mg nin bu girişimi teknoseyir dışında. ve dolayısı ile kendi yaşadığı sorunlardaki eleştirilerini kişisel hesaplarından yapıyor. olması gereken de bu.

 • sgur @sgur

  @ronniejamesdio eee? iş hayatınızda olmanız bu bahsettiklerimi bildiğiniz anlamına gelmez. görüldüğü üzere bilmiyorsunuz da.

 • sgur @sgur

  @ronniejamesdio bilgi göreceli değildir.

  Bu teknolojik bir olay değil. Sistem eleştirisi. bundan dolayı zaten kendi hesabında yazması doğru. Paypal'ın engellenmesinin teknolojik bir yanı yok. sistem, siyaset ve hukuk var olayda. teknoloji yok.

 • sgur @sgur

  @ronniejamesdio yapamaz. senin yaptığın seni bağlar. yarın bugün dava açılsa sana açılır. burada site sahibinin yazdığı şirkete maledilir. teknoseyir devleti eleştirdi olur. bu kadar basit.

Meizu MX4 incelemesi

Meizu son zamanlarda adından söz ettiren Çinli markalardan biri. MX 4 ile ülkemizde resmi olarak satışına da başlanacak. Biz de elimize geçen örneği test ettik. Kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 136