Tchibo Cafissimo Classic Kahve Makinası İncelemesi

Merhabalar.
Bugün size Tchibo'nun kahve makinasını inceleyorum.

Cafissimo CLASSIC’in özellikleri:

Espresso, caffè crema ve filtre kahve için 3 farklı basınç sistemi.
Cappuccino ve latte macchiato gibi kahve çeşitleri hazırlamak için süt köpürtücü.
Çay için sıcak su fonksiyonu.
Çıkarılabilir damlama tepsisi. (Damlama tepsisindeki sıvı miktarını gösterir)
Katlanıp açılabilen espresso tablası.
Yaklaşık 10 fincan kahve için 1,5 litre kapasiteli su haznesi.
7 dakika içinde otomatik kapanma.
Her makine ile Durgol kireç çözücü ve entegre kireç çözme göstergesi.
40 aylık uzun garanti süresi.
4 farklı standart renk seçeneği

Ürünün özellikleri bunlar şimdi benim yorumuma geçelim öncelikle şunu söylemek istiyorum ben iki yıldır kullanıyorum makinada problem yaşamadım.Malzeme kalitesi mükemmel.Ürünün menşei Almanya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TeknoSeyir'in yolu Asus Türkiye teknik servisine düştü

Oyun editörümüz Macid'in Asus G53'ü bozmasıyla, teknik servisin yolunu tuttuk. Asus Türkiye, dizüstü sistemlere teknik destek veriyor ve bazı durumlarda aynı günde tamir gibi iddialı tamir oranları var. Biz de hazır elimizde arızalı ürün olunca tüm işlemleri baştan sonra görüntüleyelim dedik. Sonucu videomuzda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 208
  • MJoRaYuLuN @mjorayulun

    Asus müşteri hizmetlerini seviyorum, önceki servislerimdede iyiydi. Garantisi bitmek üzere olan arızalı ürünüme değişim bile verdiler. Asustan vazgeçmiyorum.. Hizmet kalitesi fazlasıyla memnun edici..

  • Enes Kahraman @eneskahraman

    asus x555ln modeli vardı bende asusun genel problemi olan menteşe sorunuyla bende karşılaştım ve garantiye verdim garantide sadece format atığ geri gönderdiler sadece bunla kalsa yine iyi kasasında derin çiizk izleri ve çarpma vardı ürüü garantiye vermeden önce resimlerini çekmiştim onlarla birlikte tekrar garantiye yolladım fakat 170 lira para istediler ürünü geri istedim tüketici hakem heyetine vericem asus teknik servisi kesinlikle berbat

  • mehtap @mehtap

    Böyle bir video hazırladıkları için Teknoseyir ekibine teşekkürler ediyorum. Videoda "mailleşmeyi neredeyse chat'leşme gibi kullanıyoruz" diyor Alper Bey, fakat ben Asus'a 20 Ağustosta attığım mail 27 Ağustos'ta cevaplandı. Chat'leşmeden kastları nedir acaba merak ettim. Ayrıca teknik destek için hiç iyi yorumlara denk gelmedim. Şimdi benim bir telefonum var ve arızalandı. Servise göndereceğim ama okuduklarım beni çok tereddüte düşürdü. Umarım sorun yaşamam.