#amazon.com.tr

26.11.18 'de cyber monday indiriminden 1 adet gopro hero 7 aldım. amazon un genel hızına yaraşır bir biçimde akşamına faturası kesildi ve mng kargoya teslim edildi. tahmini teslim tarihi çarşamba gözüküyordu bir süre sonra baktım update almış olmuş mu sana 3.12.18 dedimki sorun yok bekleyelim iyi bir indirimle aldım çünkü acelede değil yılbaşı tatilinde kullanmayı düşünüyorum zaten.

bekleme başladı mng ye bakıyorum takip numaram ile mal hazırlandı diyor 1 satır hareket var oda 26.11.2018 tarihli . birkaç gün sonra bir daha bakıyorum gene güncelleme yok. cumartesi günü amazon'a yazıyım dedi bare bilgileri var mı acaba diye... kargolar yoğun yanlışlıklar olabiliyor biz bir bakalım dediler.

pazartesi tekrardan iletişim kurdum gelen giden yok bizde hala sizde durumlar nedir amazon beyfendiciğim dedim onlarda bizde de birşey yok bekleyin sabırla dediler.

salı günü tekrardan sabrım kalmadı nerede benim ürünüm artık dedim oysa duydumki bende başka sipariş veren birkaç arkadaş çoktan daha o haftanın içi ürünü ellerine almış. biz ürünün iptali için form u ilettik siz isterseniz tekrar alın ürünü dedi amazon beyciğim, oysa dedimki benim iptal gibi bir talebim yok ürünümü istiyorum nerede acaba bu ürün dedim. biz iptal ettik siz sipariş verin demeye ısrar ettiler yahu dedimki arada 500 tl ye yakın bir fark var iptal ediyimde tekrar aynı fiyattan alamayacağımı belirttim bakalım ne olacak

kısacası defalarca yurtdışından sipariş verdim amazon beyciğime 3 günde gümrük falan şakadanak kapıma getirilen paketlerden amazon.com.tr de haber yok. türkiye sen nelere kadirsin herşeyi bozuyorsun.

not : bir gelişme olursa update gelir...

BeğenFavori PaylaşYorum yap