Siz pek farkında değilsiniz belki ama iş-güç-çocuk derken eskiden aktif olan ama artık sessiz sessiz sizi sadece takip eden bir grup insan da var. Bende sanırım bunlardan biriyim.
Bu girişiminize çok mutlu oldum. Biz tatava yapmıyoruz. #TeknoSeyirPlus basıp geçiyoruz. Hep destek, tam destek. Siz işinizin kalitesine odaklanın. Başarılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • xpow3r @xpow3r

  " tatava yapmıyoruz " derken ? Plus almayanlar tatava mı yapmış oluyor ? Haddimizi aşmasak iyi olur. Pek çok insan takıldı, şakar filan yaptılar plus alınca ama sizin ki olmamış

  • Ofpoyraz @redmaner

   Bence çok yanlış anladınız siz olayı. Kastedilen o değil açıkça.

  • Orçun Bıçakçı @obic

   Almayan da bir zahmet tatava yapmasın.

   Yeterince açık. Kimsenin kimseye had filan bildirmesine gerek yok. Bu adamlar yıllardır bu işi idare ettirdiler bir destek yolu açıldı, insanlar destek olmaya diğerlerini de üye olmaya motive etmeye çalışıyorlar. Konu bu, bu kadar basit.

   Eğer destek olmak için daha iyi bir fikriniz var ise, lütfen eyleme geçin. Yoksa kimsenin kimseye neden üye olmadın filan dediği yok.

  • xpow3r @xpow3r

   @obic konu basit ama sizin yazdığınız başka bir yere gidiyor. Bu şekilde ahkam keser gibi ne demek tatava yapmasın. Sana mı kaldı herhangi birinin tavası. Destek olmak zorunda mı insanlar veya çözüm üretmek zorunda mı site için ? Site sahipleri ve kullanıcılar gerekli eylemleri alıyor, yapıyor vs. hiç biri sizin gibi bi yazımda bulunmuyor.
   Almayan yazmasın, fikir beyan etmesin hatta siteden üyeliğini bile silsin ki tatava yapılmasın.Site sahipleri otomatik olarak banlasın, ücretli üyelik almayan giremesin daha hızlı çözüm olur tatavaya

  • Orçun Bıçakçı @obic

   @xpow3r bu tatava dan daha çok safsata olmuş. Yukarıda yazdıklarımdan böyle bir anlam çıkartıp, konuyu da fikir özgürlüğüne kadar bağlamanız hayret verici.

   Para verip üye olmaktan bahsetmiyorum, Destek olmaktan bahsediyorum.

   Adamlar bir emek verdiler bunca yıldır, 6 aydır işler yolunda gitmiyor, böyle devam edemeyiz diye bin kez anlattılar. Sen burada tüm içerikteki faydalanıp, destek olmak zorunda olmadığını düşünüyorsan bu senin kendi düşüncen, üzüldüm.

   Ama düşüncenize de saygı duyuyorum.

   Allah bahtiyar etsin.