İyi ki almışım dedirten, verilen paraya değen ürünlerde bugün:
Vestel Mix&Go
Canın çektiğinde evde frozen, smoothie, milkshake, meyveli yoğurt-kefir vs yapabileceğin yıkaması 10 saniye süren, yer kaplamayan küçük bir mutfak aleti. Karışımı hazırladığın yer aynı zamanda saklama kabı ve şişe görevi görüyor. Fiyatı dışarda içtiğin 10 smoothie parasına denk. Almayanı dövmek lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizin de yıllardır aklınızdan çıkaramadığınız tüylerinizi diken diken eden sahneler var mı?
https://youtu.be/5tGB0qq2-28?t=8m22s
Elinize silah olmadan verilen mermi, silahı ölen arkadaşlarınızdan alacak olma düşüncesi, geri dönenlerin vurulması, Victory or Death sözünden sonraki taarruz ve fondaki o melodi yok mu yemin ediyorum birkaç saat kendime gelemiyorum.

Red Square - Stalingrad Battle | Call of Duty

Stalingrad Battle mission in Call of Duty 1 (sometimes called Call of Duty Classic). Here you can see one of the soviet counter attacks and the control retak...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar toplanın Türk Telekom tekelinin nasıl birşey olduğunu anlatıyorum.
Evime gelen telefon kablosu yoktu. 24 ay taahhütle gidip Türk Telekom’a abone oldum. Direk dikip kutu kurdular. Bina ile bağlantısını yaptılar. Evde olmadığım için daireme bağlantı kalmıştı sadece. Taahhütsüz olan Türknet’e geçmek için gidip Türk Telekom aboneliğimi sonlandırdım. İptal işini 2 kişi yapıyordu. Yetkili bi abiye benzeyen diğerine “kutuyu da sil” dedi. Eleman telefonla bir yeri aradı ve kutuyu sildirdi. Eve geldim, eskiden Türknet’in deneme sayfasından binadaki tüm dairelere baktığımda 35mbit bağlantı sağlanabilir yazıyordu. Şimdi ise tüm dairelerde “TT bina bilgisi bulunamadı” yazıyor. Bu da böyle bi anımdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Saber Murat @sabermurat

  Türk telekom is tryin to seduce you doc!

 • sarpuli @sarpuli

  Taahhüdüm bitsin, ayda 1 liraya sınırsız 100mb fiber sunsalar dahi asla! telekomun herhangi bir ürününü almam, kullanmam…

 • Ölü Pixel @kurtcuk

  Bu işin sonunu merak ettim gelişme olursa yazarsınız umarım

 • Alican Işık @holyjohn

  Ev telefonu alıp interneti Türknet’ten alma fikri aklıma gelmemişti, iyi fikirmiş.
  Ben eve internet bağlantısı var dedikleri için taşınmıştım. Meğer ev sahibi yan apartmandaki kendi iş yerinden kablo çekmiş. O yüzden binada internet telefon kullanan yok.
  BTK’ya BİMER’e yazmayı yarın düşünüyorum.
  Direği yada kutuyu söküp götürmediler. Bir telefonla bağlantıyı babamla benim gözümüzün önünde kestirdiler.
  Bugün öğrendim ki son 1 hafta içinde 12 aylık taahhütlü paket çıkmış ismi “4 mevsim” gibi bişeydi. Yarın o pakede geçmeyi düşünüyorum. Tekrar gelip kursunlar artık uğraşmak istemiyorum.

BTK açıklamasından sonra Kablonet
Bırakmıyorlar kota işininin peşini

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Yaklaşık 100 kişilik senfoni orkestrası √
Kusursuz canlı performans √
#BirazMüzik
Doğru düzgün şeyler dinleyin. Adam olun.

DIMMU BORGIR - Gateways (LIVE - FORCES OF THE NORTHERN NIGHT)

Forces of the Northern Night - Double-DVD available at http://nuclearblast.com/dimmuborgir-fotnn. SUBSCRIBE to Dimmu Borgir: http://bit.ly/subs-dmmbor-yt / S...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kim ne derse desin, bu millet hak ettiği gibi yönetiliyor. Olanlara şaşırmıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kiracı olarak yeni yerleştiğim binaya internet gelmiyordu. Mecburen Türk Telekom’a 24 ay taahhüt ile abone oldum ki internet bağlasınlar. Aradan yaklaşık 2 ay geçti, bu süreç içinde 12 ay taahhütlü Turkcell 4G data hattı aldım. 2 kez müşteri hizmetlerini arayak TT aboneliğimin iptalini istedim. Ancak bugün gelip binanın bağlantısını sağlamışlar (şu an şehirdışındayım). TT aboneliğimi iptal ettirip Turknet’e abone olayım diye düşünüyorum. Ceza vs. gibi birşey öder miyim?
Yukarıdan da anlaşılacağı gibi şu ana kadar internet hizmetini kullanabilmiş değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

#RyzenBench
Intel i7-6700K @ 4.4Ghz -- Windows10
200 Sample
1:07:96

BeğenFavori PaylaşYorum yap