Hizmet alamadığızdan dolayı iptal ettirmiştik. Her hangi bir cayma bedeli yok Dediler. Emin olmak adına 3 4 müşteri temsilcisine daha sorduk onlarda hiçbir şey gözükmüyor borcunuz yok dediler bizde iptal ettirdik sonra cihazları teslim edin dediler teslim ettik bunlarla ilgili elimizde bir sürü belge var ve 789.21TL ceza neyin nesi onu anlayamadık bir an önce ceza bedelinin silinmesini istiyorum geçmişe dönük ses kayıtlarını dinlemenizi özenle rica ederim. BU DURUMDA NE YAPMAM GEREKİYOR

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • freshmind @freshmind

  Arayıp kayıt açtırın, itiraz bazında. Muhasebe size geri dönecektir. Hizmet alamadığınız için iptal edildiğini özellikle bastırarak belirtin, rahatsız edin karşı tarafı arayın sürekli. Ayrıca iptal dilekçesinde, iptal nedeni bölümüne "hizmet bağlanamadı" gibi bir kaç kelime yazmışsınızdır diye düşünüyorum. Yazmadıysanız da dilekçeyi düzeltip tekrar ibraz edin. 1-2 hafta uğraştırırlar ama şansları yok. Yıldırma politikası tamamen. Aynısı 2 defa başıma geldi, ödemedim, kaydımı açtırdım en son onlar aradı "durumu düzelttik" diyerek. Ha baktınız hala yokuşa sürüyorlar THH'ye gideceksiniz. Şikayetvar(en azından size geri dönüş yapıyorlar) gibi yerlere de yazabilirsiniz. Bağlanmayan hizmet için para alamazlar sizden. Kendi sözleşmelerinde bizzat yazıyor çünkü.

  • Jhawaz @eren_tly

   Dostum son ödeme tarihi ayın 25 i ozamana kadar haber gelmezse ve ödemessem ne olur

  • freshmind @freshmind

   @eren_tly Ben Vodafonu ödemedim. Hemde 4 ay falan. Bir şey olmadı. Superonline ise son ödeme tarihi gelmeden düzeltildi zaten. Ama benim yaptığımı yapın demek gibi olmasın, sorumluluk almayayım şimdi. Ödemezseniz faiz bindiriyorlar bu kadar. 3-5 lira artıyor işte o fatura. Çok ciddi bir durumla -kendi adıma- ödemediğim de karşılaşmadım. Aksine sürekli aramalarını sağlıyordum böylece, onların beni rahatsız ettiğinin 2 katı kadar ben onları rahatsız ediyordum. Benim kendi tecrübelerim bu şekilde.