Hitman incelemesi

Hitman geri döndü ancak tam bir oyun yerine elimizde sadece ilk bölümü olan bir oyun var. Biz de bu bölümü oynayıp izlenimlerimizi aktardık.

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ► https://goo.gl/MN4ExT
Otomobil Kanalımız: Otoseyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ► https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 65
 • paratoner @paratoner

  Oyun ilginç bir tarzla gelmiş, kısıtlı bir kullanıcı kitlesi dışında oynanacağını sanmıyorum. 🙂

 • disaster @disaster

  6 paket daha gelecekmiş diye biliyorum, yeni paketler geldikçe tek tek almanın mantıksız olacağı açık, bu da baştaki paketler kısmı olarak ucuzlayabilir ama oyunun tam paketinin 1 yıl boyunca ucuzlamayacağı anlamına geliyor. Oyunların fiyat düşüşlerine önlem olarak böyle bir yaklaşım uygulamışlar.
  O yüzden türü sevenler gönül rahatlığıyla tam paketi şimdiden alabilir.
  Oyun bu haliyle bana MGS V Ground Zeros hezimetini hatırlattı. Onda da Kojima Phantom Pain oyununa kaynak olması için GZ u çıkarmıştı. Kojima nın hatası GZ a ayrı oyun diye ısrar etmesiydi, burada Hitman için öyle denmemiş.
  Son olarak videonun izlenme sayılarına baktığımda oyunlara ilginin aslında az olmadığını görüyorum sevindirici.

 • mcornek @mcornek

  LP'yi sevmeme rağmen söylediklerine sinir oldum. Lütfen bir daha bu yanlışı yapmayın LP strateji oyunlarında olmamalı ya da sevmediği oyunlarda, bu oyunun sevenleri başka. Ben gayet merak ediyorum ne olacak diye, kendisi durmadan ona ateş et buna sık tarzında yaklaşıyor. Aradadığı kan GTA'da mevcut. İlk bir iki eleştirisinde güldüm ama bütün video boyunca da aynı şey yapılmaz ki.

 • Batuhan @achfighter

  #Hort Oyunu bir süredir oynuyorum. Amazon'dan aldığım ekran kartının yanında bedava geldi. İlk başlarda biraz durgun ama ilerideki görevler daha çok zevk veriyor.