#Steamyazindirimleri
16.50 dolarım var.Sizce Steamden Banished (Uzun zamandır indirime girmesini bekliyordum.) almalı mıyım ? Yoksa 30 Haziranı mı beklemeliyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı #Nexus5

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • Burak Aslantaş @aslantasburak

  @wellcometohell Telefondan memnunum.Ancak bazı güncellemelerde sorunlar çıkabiliyor ve bu sorunları ilk siz deneyimliyorsunuz.Bazı sorunlar yaşadım.Mesela Minecraft PE ses kısılırken çıkan ekranın yukarısındaki ibare çıkmamaya başladı.Ancak bu sorunlar yazılımsal olduğu için kolaylıkla çözüm bulabiliyorsunuz.Batarya yeterliliği iyi gayet stabil beni şuanda memnun ediyor.Günde 1 saat oyun,2 saat video,3-4 saat internet,1.5 saat konuşma ile sabah 8'den akşam 6-7'e kadar kullanabiliyorum.Ses seviyesi gayet yeterli.Kutudan kulaklık çıkmıyor.Bu sizin için bir sorunsa bildirmek istedim.Kamerası 8 mp ancak netlemesi beni fazlasıyla memnun etti hatta netlemesi Sony Xperia Z1 ile yarışabilir bence.Sorularınız olursa bana rahatlıkla sorabilirsiniz.

  • Bushido @bushido

   Yazılımsal sorunların pek önemli olduğunu düşünmüyorum sonuçta bu sorunlar giderilinceye kadar güncelleme verilir. Bende şu an Xperia Arc var batarya kulllanımı ondan daha iyi olacağı garanti o zaman. Kulaklık da benim için sıkıntı değil zaten farklı kulaklık kullanıyorum. Kamera konusu da pek önemli değil benim için pek kullanmıyorum şahsen. Zaten daha 2-3 ay sonra almayı planlıyorum bakalım o zamana kadar fikrim değişebilir. Ama çok yardımcı oldun eyvallah sağol.

 • Burak Aslantaş @aslantasburak

  @wellcometohell Önemli Değil 🙂 Belki 2-3 ay sonra Android L çıkar onu alırsınız.

 • Burak Aslantaş @aslantasburak

  Umarım 64 bit işlemcili gelirde pazar azda olsa kızışır 🙂