Kulak içine giren pedli kulaklıklar dan hoşlanmadığım için Marshall minör pitch marka bir kulaklık kullanıyordum ama kaybettim aynısından ne yurt içinde nede yurt dışında satılmıyor. Elinde olan ikinci el satmak isteyen varmıdır veya benzer bir kulaklık önerebilir misiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öncelikle iyi bayramlar. Elimde Godox Reemix RM2 tetikleyici ve VILTROX JY680A Flaş var ama tetikleyici bu flaşı çalıştırmıyor. Godox Nikon SB-800 ile sorunsuz çalışıyor ama bu VILTROX ta çalışmıyor. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

    @akkaya003 master slave farkı olabilir, kablosuz alıcı vericileri olmayabilir ya da birbirine uygun olmayabilir

  • ARMv7 @armv7

    Siz kablosuz olmayan bir flaşı kablosuz olarak kulkanmaya çalışıyorsunuz. adaptörünüz ve makineniz nikon için tetikleme sistemini kullanıyor sanırım ve bahsettiğiniz viltrox marka flaşınız sanırım canon uyumlu tetiklemeye sahip. Yine sanırım bundandır ki tetiklemiyor olabilir. Tabii hot shoe olayında canon nikon ayrımı yoksa onu bilemem çünkü canonda hensel marka ışıkların tetikleyicisini kullanan arkadaştan tetikleyiciyi alıp sony makineme taktığımda çalışmıştı.

  • İsmail Akkaya @akkaya003

    Yardım için teşekkür ederim dediğiniz gibi galiba uyumsuzluktan ötürü olmuyor. Videolarda wensen marka bu ucuz tetikleyiciler ile çalıştığını gördüm ondan sipariş verdim yarın elimde olacak inşallah sorun çözülür.