Türkiye Fiyatı Yurtdışından Daha Uygun Fiyatlı Kulaklıklar

Türkiye fiyatları yurtdışından daha uygun
 
Kulakiçi Kulaklık Önerilerim(Kablosuz Spor Kulaklık, Kablolu Orta-Yüksek sınıf Kulaklık, Gerçek Tam Kablosuz kulaklık)
 
Meizu EP52 Bluetooth Spor Kulaklık
 
Meslek gurubumdan onlarca arkadaş aldık kaç kişide var bilmiyorum. Ben aldığımda 200-220tl($51.20) civarına yurtdışından almıştım diye hatırlıyorum. Grubumuzda 32-38 dolar civarına çokça satılmıştı. Aliexpresste şuan 40 dolar Gearbestte 264tl Türkiyede ise 170-190tl arasına bulunuyor.
 
Kesinlikle Samsung Level U Pro ve Rakiplerinden Malzeme kalitesi ses kalitesi ve kutu içeriği olarak çok üst kalitede
 
En uygun fiyat gördüğüm yer 172tl Ürünün Türkiye çıkış fiyatı 250tl idi.
172tl pdateknoloji
 
190tl Hepsiburada
 
Ürünü yaklaşık 1 senedir keyifle kullanıyorum. manyetik başlıkları birbirine değince enerji tasarrufu için cihaz kendini kapatır. Konuşma arama yapabilirsiniz dahili mikrofonu vardır Esas işlevi müzik ve spor yaparken rahatça müzik dinlemek.
 
Meizu Flow
 
Ürünü yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ilk piyasaya çıktığında aldım. Yurtdışında 120-150 dolar civarına satın alabiliyordunuz. her şeyiyle gerçekten muazzam bir ürün, Malzeme kalitesi muazzam, Ses kalitesi harika kullanıcı deneyimi harika,Kutu tasarımı kutu içeriği harika bu kaliteye ve bu içeriğe sahip bir kulaklığı çok üst düzey fiyatlara ancak bulabilirsiniz. Rus ve Çin incelemelerinde kutu içeriğinin 300dolarlık kulaklıklar seviyesinde olduğundan bahsediliyordu. Bense kendi deneyimimle 600tl ye kadar kesinlikle daha iyi bir model yok diyebilirim Sonyler Sennheiser lar 600tllik ürünleriyle bu cihazın verdiğinin yarısını vaad edebilir.
 
Aliexpresste Ürünün resmi mağazasında 78 dolar
 
 
Gearbestte bulamadım 90 dolar seviyesinde satılıyordu. Birde aliexpresste meizu ürünlerinin sahteside satılıyor bu yüzden resmi mağaza fiyatına baktım.
 
Türkiye satış fiyatı 400tl
 
 
Meizu Pop TWS(True Wireless Earphones, Tam Kablosuz Kulaklık, Gerçek Kablosuz Kulaklık)
 
Bu ürünü hiç kullanmadım. Kullanan 2 tane arkadaşım var ve yabancı incelemeleri seyrettim. Herkes her şeyiyle övüyor, 90-100 dolar arası yurtdışı fiyatı mevcut Samsung Gear Icon X 2018 den daha iyi bir ürün, Kullanmadığım için kullanan yorumları dışında tek diyebileceğim özelliğinin rakiplerinden çok daha iyi olduğu
 
Türkiye satış fiyatı 400tl
 
 
Bu ürünlerin hepsi 2 Yıl Distrübütör Garantili GENPA Garantili Faturalı ürünlerdir. Yurtdışında ki fiyatlarından Türkiye fiyatları daha uygun
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler