Samsung Gear Fit

Samsung Electronics ilk kavisli sportif ve ayrıyeten Super AMOLED ekranlı giyilebilir cihazı Samsung Gear Fit Barcelona'da Mobil Dünya Kongresinde tanıtıldı. Gear Fit, Samsung Gear teknolojisini en kapsamlı egzersiz araçları ile birlikte sunarak tüketicilerin kişisel tarzlarından veya mobil bağlantılarından ödün vermeden fiziksel olarak aktif kalmalarına olanak sağlıyor. İnsanlara spor yaparken anlık bazı istatistiki bilgiler vererek durum farkındalık yeteneği kazandırack gibi.

Tek başına kullanılabildiği gibi tamamlayıcı bir cihaz olarak kullanılabilen Samsung Gear Fit, kullanıcıların sürekli olarak bağlantıda kalmalarına olanak tanıyarak kişisel ve aktif yaşamlarını yönetebilmelerini ve böylece yaşamın hiçbir anını kaçırmamalarını sağlıyor. Samsung'un bu yeni cihazı adım sayar, kalp hızı, uyku monitörü gibi spor açısından büyük önem taşıyan birçok sensör dahil geliyor.

432 x 128 piksel çözünürlüğünde 1.84 inç ekrana sahip giyilebilir teknoloji cihazı; 210mAh kapasiteli piliyle hayatımıza renk katacağa benziyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler