#enpara #akış #haberinizolsun

Geçenlerde enpara'ya görüş öneri bölümünden kısa bir mesaj atmıştım, mesajımda parmak izi ile giriş ve kredi kartı isteğimden söz etmiştim, geri dönüşlerinde ise şöyle bir yanıt aldım:
""
Tüm bankalara yapılan yasal bir bildirim ile mobil bankacılık uygulamalarına şifresiz giriş yapılmasına imkan veren tüm özelliklerin kaldırılması talep edildi. Bu sebeple bizden yoğun bir şekilde talep edilen "Touch ID ile giriş" özelliğini cep şubemize ekleyemeyeceğimizi üzülerek bildirmek isteriz.

bla bla bla

Kredi kartı ürünümüzün olması yönünde birçok müşterimizden talep alıyoruz. Yönetim ekibimiz önümüzdeki sene bu konuyu tekrar değerlendirecek. İlgili önerilerinizi de yönetim ekibimizle paylaşıyoruz.
"""
Kredi kartını şahsen çok önemli buluyorum, internette çoğu site debit desteklemiyor, apple music uygulaması bile debit kart istemiyor... gibi gibi. Hele bir de kartın limitlerini aynı debit karttaki gibi ayarlayabilirsek çok iyi olacaktır. Tabi ki kredi kartı olduğu için limitlerin üstünde değil alt limitlerle oynanabilir olacaktır. Örnek: aylık 300tl sınır, internetten alışveriş yapılabilsin ....

BeğenFavori PaylaşYorum yap