Kapitalizmi Yıkabilecek Güçte Cimriliğe Sahip Tek Oluşum: Donanımhaber Ölücüleri

https://seyler.eksisozluk.com/kapitalizmi-yikabilecek-gucte-cimrilige-sahip-tek-olusum-donanimhaber-oluculeri

Kapitalizmi Yıkabilecek Güçte Cimriliğe Sahip Tek Oluşum: Donanımhaber...

İnternette bir şeyler araştırkrken Donanımhaber'le mutlaka karşılaşmışsınızdır. Dünya üzerindeki tüm konuların konuşulduğu popüler bir forum sitesi. Üstelik üyeleri kampanyalar,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Yalnız bu sıcak fırsattaki yazanların yüzde 90'ı dalga amaçlı oluyor. İşte 20 tane aldım, yok ilerde lazım olur diye aldım vs. yalan yani çoğu zaten konu açmadan oraya yazmadan evvel sömürüp sonra yazıyor. Ama öyle yok 50 tane aldım falan ben pek görmedim. Nadir 1-2 kişi vardır o kadar.

  • kman @kman

   Arabanın bagajını tuğla gibi tobleronla doldurup fotoğrafını gönderen adamı biliyoruz, BK promosyonundan 20 tane sos alan adamı da. Ben kendim migros diş bakımında %50 indirim yaptığı zaman 12 kutu diş macunu, 6 tane de diş fırçası aldım yıllık stok olarak.

   Öyle ya da böyle yaptıklarına bir yorum getirmek bana düşmez ama gerçekten bunu yapan insanlar var.

  • Orcun @orcun

   @kman İroni mi ? bir yandan yapıldığını nasıl insanlar olduğunu yazmışsın, sonra da kendim yıllık stok olarak aldım demişsin. Oraya zaten aldığını yazan pek olmuyor. O verdiğin örnekte mesela bk sömüren vatandaş ss atan falan onu bende gördüm, ama o resim önceden facebooktaydı. Yani her yazılana inanmayın derim. O dh eski dh değil. 2008 den sonra çoook bozuldu.

  • kman @kman

   @orcun ironi değil, bazıları beni de onlardan biri gibi görebileceği için işin ahlaki kısmına yorum yapmak istemedim. Ama bu "fırsat yakalayıp 50 tane ürün alan adam" karikatür değil, gerçekte de bunlar var diyorum.

  • Orcun @orcun

   @kman Ben yok demedim ki, nadir dedim sadece.