ELITE DANGEROSU (Bir Uzay Kaşifinin Maceraları) 2

Meade Platform’a ulaştım. Ne yazık ki federasyonun baskısı nedeniyle imparatorluk kölelerini burada teslim edemedim. Bunun için başka bir istasyon bulmam gerekecek sanıyorum. V379 Serpentis 3A gezegenindeki keşif görevimi de kısa tutmam gerekecek bu yüzden.
Şu imparatorluk ve federasyon arasındaki politik mücadeleler yüzünden galaksinin altını üstüne getirdiler. Kahretsin…Ne eski karlar kaldı ne de eski maceralar. Anlatacağım. Merak etmeyin hepsini anlatacağım sizlere. Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. 3263 yılında Mars’ta doğdum. Olimpos dağının eteklerindeki şirin bir habit de büyüdüm. Yetiştiğim kolonideki her genç erkek gibi bende orduya kayıt oldum ve yirmi yıl hizmet ettim. Ordudan ayrılmama gelince… Bu eski bir hikaye ve sonra anlatırım. Sonrası serseri mayınlık. Oradan oraya macera peşinde koştum. Alpha Centauri’de başım derde girince arananlar listesine girdim. Başıma ödül bile kondu. Güneş sistemimize artık giremiyorum bunun için gerekli izin kağıtlarım iptal edildi ama ben bu izin belgelerine yeniden kavuşmak için elimden geleni ardıma koymayacağım. Evime, karıma ve çocuklarıma bir gün tekrar kavuşacağım. Neyse bunlar benim meselem ve daha derinlere şimdilik inmeyeceğim.
V379 Serpentis 3A ya yapacağım keşif inişinden sonra kaydıma kaldığım yerden devam edeceğim. Gezegendeki şu yaratık söylentileri doğru muymuş göreceğiz bakalım. Çektiğim her kare fotoğrafı interkomdan sizlerle paylaşacağım emin olabilirsiniz. Yeni bir kayda kadar çıkıyorum.
Kayıt tarihi: 01 Mayıs 3302
Gemi: Hauler 777
Komutan: Khan 777
Sistem: V379 Serpentis

BeğenFavori PaylaşYorum yap