O değil de bu #XiaomiMi4 cidden iyi telefon. Telefon almayı düşünen arkadalar listelerinin bir köşesinde bulundurun derim.

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mstfanar @mstfanar

  G3'ü almadan önce gelseydi tercihim Mi4 olurdu.

 • 0x68 @nouwns

  Yaklaşık 1 haftadır yoğun bir şekilde kullanıyorum sadece ilk elime aldığımda arka yüzeyi biraz rahatsız etti onun harici her şeyinden memnunum. Kardeşiniz tam olarak neyden şikayet ediyor onu bir öğrenmek gerek.

 • 0x68 @nouwns

  fanboyluğa yapılacak bir şey yok. mi4 benim kullanım tarzıma tam uyum sağlıyor nadir olarak da istediğim ekstra işlerinde üstesinde rahatlıkla geliyor. Sırf avrupada marka adı var diye muadili telefonlara para vermektense değerlendirilebilecek bir telefon.

 • 0x68 @nouwns

  Ekran nasil derken biraz çok geniş ölçekli bir soru olmuş. Biraz daha özelleştirirsen ona göre cevap verebilirim.
  IPS panel var, gün ışığında parlaklığında sıkıntı yaşamadım, ekran konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. 5.1 inç var bu benim kullanım tarzıma tam uyum sağlıyor ama sizin adınıza bir şey diyemem özel bir durum. Dediğim gibi belirli bir alanda soru sorarsanız daha geniş cevap yazmaya çalışırım.

 • 0x68 @nouwns

  İşte orada kullanım tarzı ortaya çıkıyor. Almadan önce 16 gbden geri kalan yeter mi diye düşünmekte yarar var. Bu hafıza bana yetiyor.
  Ben pcde de 120gb ssd kullanıyorum 😛 2 senedir hiç sorun yaşamadım 😀