Xbox One,PC,PlayStation 4 Just Cause 3 Just Cause 3 #akış #Oyun #HaberinizOlsun

Just Cause 3 Graphics Comparison

A detailed look at the visual fidelity of Just Cause 3 on Xbox One, PlayStation 4, and PC. ---------------------------------- Follow IGN for more! ---------------------------------- IGN OFFICIAL...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Videoyu 1080p 60 fps alıp izledim.
  PC de direkt 60 fps ve üstü olduğu için akıcılık harika,yağ gibi tabiri caizse,uzak nesneler haliyle AA AF bilimum şeylerin etkisiyle tırtık yok,yakın nesnelerde de köşelerde vs. yok.
  Ps4 de renk pc ile aynı gibi ama 30 fps olduğu bariz belli yani o akıcılık yok pc gibi,uzak detaylarda yollarda bilmemne de farkettim az tırtık var,detay gösterimin de 1-2 yerde az tırtık gördüm,onun haricinde öyle abartılı bir fark görmedim,pc de ki low grafik ile high yada ultra arasındaki fark yok çok daha az bir fark var.
  Xbox one gelirsek eğer renk paleti baya canlı,hdr efekti basmışlar sanki öyle bir abartılı renk var,fps ise ps4'deki gibiydi öyle çok kasma takılma görmedim ta ki patlamalarda bariz sanki fps 20 lere düşüyor gibiydi,ağırlaşmayı gördüm,birkaç saat önceki karşılaştırma videosunda ki gibi tırtık ise var,ps4 gibi uzak nesnelerde görünüyor,patlama sahnesinde ayrıca şuna dikkat ettim,karakterin arkasındaki zımbırtı sanki patlama olduğu sırada detayı düştü bulanıklaştı,bunu ps4 ve de pc'de göremedim.
  Ama o abartılan milletin kendini yırttığı pc öyle bir üstün ki ps4 ü al bin tanesi yan yana koy gene bir pc etmez gibi laflarda ki gibi farklar ne pc ne ps4 ne de xbox one'da vardı,o kadar detaya gireceksen zaten zevk alamazsın,oyun oynama zaten.

  • Orcun @orcun

   @cmlds Geçen nesilde de aynıydı,ps3 soluk,xbox 360 görüntüsü canlı diye çok reklamı yapıldı,öyle böyle değil,gene aynı ama bu sefer eskisi gibi ps3 farklı mimari xbox farklı değil,2 cihazda aynı birisi gpu daha güçlü öbürü esram bilmemne ram ile takılıyor diğeride benim belleğimin hızı gddr5 diye falan gidiyor ama bu iş zaten her sene iyice detay grafik düşecek o belli,bu cihazlarında sonuçta bir sınırı var ve geçen nesilde o sınır geç aşıldı,o dönemde ki pc ler gibi değildi,çoktan şuan ki konsollar pc karşısında donanımda yenik başladı ama işte o vr sony özel oyunları,microsoftun özel oyunları derken abanacakları kesin,