buda benden bir serzeniş olsun bıktım ya bu konsoldan yeminle tam 6 senedir bende sapa sağlam jtag bile yaptırdım ama yok kardeşim ps3 keşke alsaydım yani en azından türkçe oyunlar görürdük bende bu sebepten uyarmak istiyorum insanları sakın sakın türkiyede xbox ile ilgili hiç bir konsol alınmaz çünkü xbox one alıpta aynı duruma düşüceksiniz emin olun..
Sadece bir uyarı..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hakan @i6s

  Bana değer verenin ürününü alırım hesabı

 • Orcun @orcun

  Bu allahın belası xbox 360 dan çok çektim,belası diyorum çünkü 3k sı 2k sı 4k sı allahın bintane sorunuyla tam 3 tane cihazı çöpe attım,ha birde o tuğla adaptörü var 110 volttuda yok çevirticiyle koca piknik tüpü kadar çeviriciyle kullanıyorduk falan pal adaptör yoktu ozamanlar,dünya paraya satılıyordu en son falcon borddan da kazık yedik.

  Sonra jasper arcade çıktı gene aldık,neyse 3k belası yok o yok bu yok diye neyse takılıyorum zaten online ile işim yok ben single player oynuyorum,jtag/rgh olayına girdik falan ki girmez olaydım,alet 1 dk ila 20 dk arasında açılıyormuş,basıyorsun böyle ekranda bekliyoruz simsiyah aletin menü gelecek diye bir allahın kuluda demiyor ki '' aga jtag sorunlu yaptırtma bak sıkıntıları bu bu '' hepsi öve öve bitiremeyen tayfa,ha diyecekler ki şimdi e korsan takılıyon kardeşim kendilerince haklılar ama oyunda bulamıyoruz ki 2. el oyun bulabilen var mı ? hala bile yok,çünkü alan sayılı e satanda az tabi 2. el oyun mantalitesi kocaman bir sıfırdır.

  Ben ps3 de kullanan birisiydim,kırılmıyordu ozamanlar bizde de şöyle olay oturdu 2. el olayları 2. el oyunlar e birde şimdi ps3 exc. oyunları çok fazla ve kaliteli pc çıkma olayı yok,xbox bakıyorsun halo geow fable forza başka ne yani ? 1-2 tane daha birşeyler belki ps3 öyle değil ki ps3 özel oyunlar ortada,çıkan exc. denilen oyunlar kalkıp adamlar bütçe ayırıp türkçe yapıyor,ya hepsini geçtim biz bu memlekette türkçe konuşuyoruz yerel dilimiz bu tamam ingilizce öğren geç diyebilirsin de e mantıklı olan bu değil ki ? adamlar seni önemsiyor ki senin dilini önemseyip oyun çıkartıyor hemde alalede oyun değil bunlar.

  Bunca şeye rağmen ben ps3 den yürüdüm,benim için microsoft kan emici firma olarak kalıyor,geçmişteki windows mobile belası,windows phone 7 belası xbox 360,neydi o müzik çaları vardı zune isimli ondaki savsatalılık destek gelmemesi vs. bana yaşattıkları vs. vs. tek kullandığım ürünü windows onu da mecburiyetten yoksa kullanmayacağım,kan emici diyorum çünkü geçmişe bakıyorum hep mağdur olmuşum,ne diye savunayım şimdi ? mantıklı olan da bu zaten,kalkıp öveceğim tek konusu var live sistemi,windows işletim sistemi başkada hiçbir şeyi yok benim açımdan.

 • blckevil @blckevil

  neresi saçma acaba faturaya baktımda 6 sene olmuş bu lanet konsolu alalı ve bir tane crysis ve bir iki oyun harici türkçe yok 🙂 neyse konuşmak istemiyorum sadece fikrimi dedim ve pişman olmak istemiyorsanız almayın dedim..

 • blckevil @blckevil

  ben ingilizecede biliyorum japoncada ama insanlara senelerce türkiyeye gelicez diyip halen bir oyun bile orataya koyamayan bir firmayı bile eleştirmek yasakmı sen sanrım windowsa çalışıyorsun..

 • blckevil @blckevil

  bak ben konsolu kötülemiyorum sadece illa bir şey alıcaksam heleki bu türkiye'de satılıyorsa türkçe olmak zorunda bence yani ben ingilizce biliyorum yada siz diyede herkesin bilmeye ihtiyacı yok bu ülkede konsol satıp arkasında durmuyorsan sonra bir diğer firma sony yani türkçe oyun çıkarıyorsa hemde kendi parası ve kendi stüdyosu ile yapıyorsa yazıklar olsun demek geliyor insanın içinden dimi ayrıca sizin neyi savunduğunuz beni pek ilgilendirmez sadece ben fikrimi söyledim siz katılır yada katılmassınız insanları kimse hor görmek zorunda değil sen ingilizce biliyorsan biz ne yapallım demek çok saçma..